2737
2734
عنوان

سلام دوستان خودتون قضاوت کنین +عکس📸

| مشاهده متن کامل بحث + 10237 بازدید | 1149 پست
اره اگه راضی هستی از زنش رضایت نامه بگیرم😂😂😂

😂من با هیچ بشری کنار نمیام جز اوج آسمان 

بیخیال زنش میاد میکشتم😱😂

ن‌ دیگه نداری  بازو داشته باشه ریش داشتا باشه فقط زن نداشته باشه ؟😂

اگه داری خوبه بیار خواستگاری 😂

اگه ن برم پیش هوتن دیگه زحمت کم کنم😂🏃‍♀️

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
بیان برات؟🍷🧛🏻‍♀️

نه🥺👈💔💔💔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂من با هیچ بشری کنار نمیام جز اوج آسمان  بیخیال زنش میاد میکشتم😱😂 ن‌ دیگه نداری  بازو ...

بازو دارش شوهر من بود که از وقتی افتاد دست من بازو هاش اب شد بس که حرصش دادم 🥺🥺یکی دیگه هم دارم دوتا زن داشته یکی رو طلاق داده ولی ادم دل پاکیه فقط خیلی هیزه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731
🤣🥺

😂😂😂

بازو دارش شوهر من بود که از وقتی افتاد دست من بازو هاش اب شد بس که حرصش دادم 🥺🥺یکی دیگه هم دارم دو ...

لامصب یکیو طلاق داده هیزه م هس😂

برا کی اگه برا زنش هیزه مشکلی نبس 

اگه برا مردم چششو از کاسه درمیارم ها 

بابا نمیخوام زن مرد زن دار نمیشم 😂😂😂

من بازویی ندیدم با ریشی  😂😂😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
لامصب یکیو طلاق داده هیزه م هس😂 برا کی اگه برا زنش هیزه مشکلی نبس  اگه برا مردم چششو از کاسه ...

ریش داره  ولی کچله😂😂😂نه هیزه واسه زنای مردم از زحمت کشای مجالس زنونست یکی دیگه دارم سنش کمه ریش هم داره چند سالته

2738
میامااااا🧛🏻‍♀️🍷

غلط خوردم🥺👈💔💔💔

ریش داره  ولی کچله😂😂😂نه هیزه واسه زنای مردم از زحمت کشای مجالس زنونست یکی دیگه دارم سنش کمه ...

۲۴  اون بازو هم داره 😂

عاقا من زن مرد بی ریش  و بی بازو نمیشم 😂

نمیخوام دیگه ب توافق نرسیدیم🏃‍♀️😱😂

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز