2737
2739
عنوان

ای خدا منو بکش فقط😭😭😭

368 بازدید | 12 پست

بچه ها آلان اینقدر کفری ام از دست خودم که حد نداره ، لباس عید شوهرم کرم رنگ بود بعد دیروز دیدم چون کاپشن روش پوشیده بود تو بارون دستاش یکم سیاه شده بود منم خواستم بشورمش نصف استکان کمتر با آب زیاد قاطی کردم لباسو خیسوندم تا رنگو پس بده الان رفتم دیدم 😩😩 رنگش رفته بود کلا خراب شده ای خدا آخه من اون همه وایتکس نریختن که ، بدتر اینکه شوهرم هیچی نمیگه فقط می‌خنده بیشتر اعصابم خورد میشه .چکار کنم چند بار بیشتر نپوشیده بود😔😔

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋

فکر کردم شوهرت عصبی میشه بفهمه واسه اون نگرانی حالا شوهرت میخنده تو چرا حرص میخوری؟ بنداز بره فدای سرت

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بده اتو شویی مشکی کنه برات 

میشه؟ چون وایتکس خورده رنگ میگیره؟ 

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋
2742
فکر کردم شوهرت عصبی میشه بفهمه واسه اون نگرانی حالا شوهرت میخنده تو چرا حرص میخوری؟ بنداز بره فدای س ...

آره حیفم میاد خب کلی پولش دادم 

کلا من وایتکس رو بوسیدم گذاشتم کنار چون بعد استفاده چشام چند روز میسوزه

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
2738
خوب بپرس ولی فکر کنم بشه

خدا کنه بشه🤣🤣 نمی‌دونم بخندم یا گریه کنم

داخل پودر خیس می کردی هم می رفت بعضی سفید کننده ها یک قطره اش هم لباس رو خراب می کنه ببر خشکشوی ...

جدی نمی‌دونستم اینو، خدا کنه رنگ بگیره حداقل

کلا من وایتکس رو بوسیدم گذاشتم کنار چون بعد استفاده چشام چند روز میسوزه

کاش یکی هم از وایتکس لعنتی رو از دست من بگیره تا دیگه کند نزنم به لباس شوهرم🤦‍♀️

بخند بابا ول کن اینم یه جور قضا قدره

🤣 باشه ، انشاالله که همینطوره