2737
2734
عنوان

شوهرم داره خیانت میکنه؟؟؟؟اسکرین

669 بازدید | 25 پست

۳ روزه رفته مسافرت پیش خانوادش من به دلایلی نرفتم

اصلن باهام تماس نمیگیره آدمی ک روزی ۲۰ بار بهم زنگ میزد جواب پیامامم ۳ ساعت ی بار میده 

ممکنه خیانت کنه 

خیلی مشکوکه دگ حالمو بهم زد 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هستین اسکرین بزارم؟؟

اره

بی تو ثانیه هایم بوی دلتنگی میدهد🙂💔 #بهیادتم:)#سیاه ترین قلب ماله منه🙃💔#برگرد قلبم🙂🚶🏻‍♀️خدایا علیمو برگردون🙂داستان زندگیمون مثله فرهاد بود ولی هیچ کجاش شیرین نبود🥃
2728
2740

اگه فقط با وجود این چیزی که گفتی بهش شک کردی باید بگم حساس شدی...بالاخره عیده ، دورش آدمه 

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
اگه فقط با وجود این چیزی که گفتی بهش شک کردی باید بگم حساس شدی...بالاخره عیده ، دورش آدمه 

چون ادمی ک ردزی صدبار زنگ میزنه پیامامو در جا جواب میداد ۳ ساعت یهو غیب میشه 

حس شیشم میگه با دوستای خاهراش اوکی شده بیرون میرن

این بنده خدا کی از مسافرت برمیگرده؟ یا خدا تو چرا این همه بدبین و مشکوکی ؟ اسی واقعا بهش برنمیخوره ...

شنبه ۱۱ ام برمیگرده من تهمت نزدم فقط از بی توجهیش گله کردم

ولی تو دل خودم افتاده ک خیانت میکنه

کسیکه درحال خیانت باشه، انقدر ضایع بازی در نمیاره که کلا پیام نده زنگ نزنه و اینچیزا (اگه بقول خودت ...

چی بگم😔😔😔 وسوسه شدم منم سر خودمو گرم کنم ولی یحوری توبه کردم ک اصلن ب این کار کشیده نشدم خداروشکر

2706