2737
2734
عنوان

شما چی فکر می کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 27 پست

مادر عزیز افکار سمی رو از سرت بیرون کن و براش استین بالا بزن

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

مادر اگه مادر باشه بچشو قبل 33 سالگی زن میده ن بشنه فکر کنه مشکوکه..

حالا میان یهم میپرن ولی طرف دیده کسی یه فکر نیست خودش دست ب کار شده خوبم کرده 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پدر من توی سن این پسر ۳۳ ساله دوتا بچه داشت و دور از خانواده شهرستانیش، توی تهران زندگی میکرد! با ای ...

گلم  قبلا حتی از ۲۷ سالگی پدر و مادرش سفارش ازدواج و انتخاب بهش کردند 

اما زیر بار نرفته 

2731
گلم  قبلا حتی از ۲۷ سالگی پدر و مادرش سفارش ازدواج و انتخاب بهش کردند  اما زیر بار نرفته& ...

خب خواهر من خودش باید عاشق بشه. ازدواج که دیگه چیزی نیست که یکی بیاد به آدم دیکته‌ش کنه...

2740
خب خواهر من خودش باید عاشق بشه. ازدواج که دیگه چیزی نیست که یکی بیاد به آدم دیکته‌ش کنه...

گلممم میگم که 

در جواب دوستانی که گفتن پدر و مادرش در زمینه ازدواج این پسر کوتاهی کردند 

می گم که خانواده و اطرافیان خیلی بهش گفتن پسر خودش زیر بار نرفته