2733
2734
عنوان

شام دادن

360 بازدید | 17 پست

یه خواهر شوهر دارم ۳تا بچه داره پارسال بعد یکسال دعوتمون کرد شام هفته ی بعدش اومد عوضشو خورد انقد دیر اطلاع داد از بیرون غذا گرفتیم دیگه دعوتمون نکرد الانم همش میگه بچه ها میگن کاش بریم خونه دایی خونه دایی دلمون میخواد و... شوهرمم میخواد بگه بیان شام منم آنفولانزا گرفتم حالم خوب نیس همه بدنم درد میکنه اینم میدونم اونا رو دعوت کنم خودشون پنج نفر با پدرشوهرم مادرشوهرم میشه ۷نفر یه اخلاقی هم دارن چند نفرم بدون دعوت پا میشن میان همیشه بقیه هم قیافه میگیرن ما رو دعوت نکردین آخه پر جمعیتن ما خودمون بچه نداریم وقتی همشونو دعوت میکنم خونه رو به هم میریزن خوشم نمیاد بیشتر از ی خانواده دعوت کنم چون کنترل بچه هاشون وحشتناکه!!

دیگه چاره چیه

اون روز استثنا باید اعصابت رو از جنس فولاد کنی

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو من بیمارم و متاسفانه خوابم بخاطر داروها و توی اتاق 

ب همسرتم بگو میخاد دعوت کنه میوه بخره و بشوره و غذام سفارش بده و مواظب خونه و بچه ها باشه 

تو دست ب هیچی نزن وقتی بفهمه چقد کاره خودش دیگ دعوت نمیکنه زیاد

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
2742
آنفولانزا به شدت مسری هست اطلاع بده اگه بازم اومدن هر جور پذیرایی کردی برای این مدل آدم فرق نمیکنه

میدونن دیشب زیر سرم بودم زنگ زدن بیایم فهمیدن گفتن بمونه یه روز دیگ کلا به مسری بودن و این چیزا اهمیت نمیدن نمیدونین تو کرونا چی کشیدم از دستشون🥲

میدونن دیشب زیر سرم بودم زنگ زدن بیایم فهمیدن گفتن بمونه یه روز دیگ کلا به مسری بودن و این چیزا اهمی ...

با آدمایی که اینطوری هستن تشریفاتی برخورد نکن

بزار بیان و برن خیلی ساده پذیرایی کن

نخواستن نیان دیگه

2740
دعوت نکن بهانه بیار

شوهرم این چیزا حالیش نمیشه کافیه از بچه هاشون یکی بگه هیچ دعوتمون نمیکنی یا .... این میره رو مخ من دعوتشون کنیم هر چقد میگم مگه ما دو نفریم اونا دعوتمون کردن  که من بکنم واسم قیافه میگیره تا دعوتشون کنه

شوهرم این چیزا حالیش نمیشه کافیه از بچه هاشون یکی بگه هیچ دعوتمون نمیکنی یا .... این میره رو مخ من د ...

غذا از بیرون بگیرید از شوهرتم تا میتونی کار بکش تا دیگه گیر نده هی دعوت کنیم

سالی یه بار واقعا زیاد نیست. یه زرشک پلو با مرغ یا آبگوشت درست کن. در اتاقا رو هم قفل کن.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
اصلا زیاد نیس ولی وقتی منو دعوت نکردن زورم میاد 

ول کن سخت نگیر. به چشم یکی از وظایف نه چندان خوشایند زناشویی نگاش کن که سالی یکی دوبار باید با لبخند انجامش بدی. به اینکه چی میشه و جبران میکنن و... فکر نکن مهم راضی نگه داشتن همسرته‌

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2706