2737
2734

بچه ها من از این حضرت خیلی حاجت گرفتم  

با اعتقاد قلبی با من تو این ختم شرکت کنید 

انشالله شما هم حاجت روا خواهید شد

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊

۱۰۰ تا 

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

100 تا

تـشـنـه ی  عـشق خــدا بـاااش نــه خــریـداار بـهـشــتـــ 🕋ㅤ                                                                                                                                                                            اللهم عجل لولیک الفرج🌹
2742

۱۲۱برای من لطفا دعا کنید دعای مادرم و نذرم قبول شه🥹

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
2740