2733
2734
عنوان

مادرشوهرم بچم رو مجبور میکنه جیش کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 51 پست
برا این که نزارم دعوا درست میشه 

خاک بر سرش

بچه رو داغون میکنه ک

ی جا زندگی میکنین؟

بذار دعوا درست کنه جوابشو بده

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
برای چی اجازه میدی این کارو کنه    چرا اقتدار نداری که نزاری بدون اجازه تو بچه تو ببره دسش ...

هزار بار تذکر دادم اقتدار به خرج دادم دعوا راه انداختم دیگع جلوی من اینکارو نمیکنه ولی یواشکی هروقت من اونطرفم اینکارو میکنه چندبار مچشو‌گرفتم فکر میکنه لطف میکنه به بچه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب کمتر برو اونجا

چون خودت قدرت نه گفتن نداری 

به بچتم نمیتونی یاد بدی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2728
چه کاریه خوب .مگه خود بچه به اندازه جیش نمی کنه؟

چرا همه چیش نرماله منم مخالفم خواستم نظر شمارو بدونم که بازم بهش با دلیل تذکر جدی بدم و بگم داره به بچه اسیب میزنه

نه ولی متاسفانه هر روز مجبوریم همدیگه رو ببینیم

ی مدت فاصله بگیر 

بشدت بچه مضطرب میشه و دچار اختلالاتی میشه 

استرس از الان برای جیش؟

نزار دیگه این کارو کنه خواهرم تو مادری و سلامت جسم و روان و آینده بچه ات دست تو 

پس مراقب باش

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .

اصلا رفتار مادرشوهر نمی‌دونم چرا انقد رومخه،منم بچم نوزاد بود اگزما پوستی گرفت از بس لپشو لیس میزد،باز با اینجوری که خدا شاهده زخم بسته بود از دست کارای چندش اینا ولی بازم تکرار میکردن😐😑منم هر روز دکتر بودم که خوب بشه پمادش میزدم میگفتن برای اینکه ما ماچش نکنیم پماد زدی😒

2740
ی مدت فاصله بگیر  بشدت بچه مضطرب میشه و دچار اختلالاتی میشه  استرس از الان برای جیش؟ نز ...

چشم خیلی تذکر دادم اخرش فکر میکنه این لطف به بچه اس و من نادانم که نمیزارم اینکارو کنه

اون به فکر جیب پسرشه که پول پوشک نده،اگه زود از پوشک بگیریش شب ادرای می گیره حتی ممکنه تا سن ۷-۸سالگی و بیشتر هم ادامه پیدا کنه همه چیز و به نوبت انجام بده

«اللهم عجل لولیک الفرج»
اصلا رفتار مادرشوهر نمی‌دونم چرا انقد رومخه،منم بچم نوزاد بود اگزما پوستی گرفت از بس لپشو لیس میزد،ب ...

شما شاید یکم منو درک کنی با خانواده سمی هیچکاری نمیشه کرد

اون به فکر جیب پسرشه که پول پوشک نده،اگه زود از پوشک بگیریش شب ادرای می گیره حتی ممکنه تا سن ۷-۸سالگ ...

دقیقا،همسایه ما افتخار میکرد که با همین کارا دخترشو یک‌سالگی از پوشک گرفته،بعد بچش سه ساله بود اومد با بچم بازی کنه رو فرش ما جیش کرد

خو لهنتیا یه سال بیشتر پوشک بپوشه چی میشه

منم مادرشوهرم زیاد میبینم یه بارم ندادم اون عوضش کنه شما مادرشی نباید اجازه بدی اقتدار داشته باش

عزیزم گاها مجبورم بچه رو چند ساعتی بزارم پیش اونا وقتی هستم اجازه اینکارو نمیدم وقتی نیستم اینکارو میکنه

2706