2737
2734
عنوان

کراش زدم رو یه مذهبییییی+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 58 پست

[QUOTE=333029289][/QUO

جدی میفرمایید‌ حاج اقا؟🤣🤣😭🤣😖😂

از دیار لرستان💙brj💙گوش کن پند ای پسر وز‌ بهر دنیا غم مخور.                              گفتمت‌ چون دُر حدیثی گر توانی‌ داشت هوش💫آنکه عمری در پی او میدویدم‌ سو به سو  ناگهانش‌ یافتم با دل نشسته رو به رو..........×دل میدهی؟! +مگر تو دل دادی؟×دل من خودش رفت ؛اصلا منتظر  امر من نماند...😍 این دو خط همینجوری رسید به ذهنم🙄جان چشات دیوانه بازیات بد شری‌ دسم‌ داد بد شری اسم داد...😄                             اگر ز کوی تو ، بویی به من رساند بادبه مژده، جان جهان را به باد خواهم داد 🦋حافظ🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میذارمم ددیگه همونارو لایک میکنه ❌️🤣

عه وا خاک عالم  یعنی مثلا ایراد بگیری از دین میاد لایک میکنه؟

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍

اسی جان در برخورد با این آقا نام کاربریت رو سر لوحه رفتارات قرار بده چون قیافش اصلا به بچه مثبتا نمیخوره 😂

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
2731

چرا حس مکنم دره جانوماز او مکشه☹️

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2740
[QUOTE=333029289][/QUO جدی میفرمایید‌ حاج اقا؟🤣🤣😭🤣😖😂

همین جدی میفرمایید قضیش چیه ناموصا

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2706