2737
2739
عنوان

پرواز روح /برون فکنی

117 بازدید | 12 پست

خیلی با روش های مختلف امتحان کردم ولی نمیشه کسی هست بتونه کمکم کنه؟ 

بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))                  خدا همیشه با منه.                                                         کاربری دست ۳ نفره
منم خیلی تلاش کردم ولی موفق نشدم

هعی من روح خارج نمیشه

بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))                  خدا همیشه با منه.                                                         کاربری دست ۳ نفره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اجازه بده وقتی آماده بودی خودش اتفاق بیوفته😍

اخه یکسال؟ 

شما بلدی؟ 

باور کن زمانش برسه اتفاق می افته ذهنتو خالی کن با خودشناسی گوشت قرمزو کلا حذف کن نه تنها خودش بلکه ع ...

کی میرسه 

اگر دوباره چشم سوم باز کنم اتفاق میوفته

چیزای زیادی هست 

کی میرسه  اگر دوباره چشم سوم باز کنم اتفاق میوفته چیزای زیادی هست

هیچ مدیتیشنی انجام نده از نظر من همینا ذهنو شلوغ میکنن

تنها تمرین مدیتیشن و مراقبه ات  سکوت باشه هرشب به مدت نیم ساعت سر ساعت خاص چشماتو ببند و از داخل سر به اون قسمت چاکرا ششم تمرکز کن و به صورت ستاره دریایی دراز بکش 

و اصلا تکون نخور 

خودشناسی ام حتما انجام بده ارتعاشتم بیار بالا

2738
هیچ مدیتیشنی انجام نده از نظر من همینا ذهنو شلوغ میکنن تنها تمرین مدیتیشن و مراقبه ات  سکوت با ...

چجوری ارتعاشمو بیارم بالا

بنظرتون چقدر زمان میبره 

چجوری ارتعاشمو بیارم بالا بنظرتون چقدر زمان میبره 

عزیزم همین عجله ت نشون میده تو حالت بقا هستی عجله نکن 

با ذکر گفتن قرآن خوندن و نماز خوندن ارتعاشت میاد بالا

رقص ارتعاشو بالا میاره

ورودیاتو کنترل کن هرچی منفی اطرافت هست حذف کن و اصلا اجازه نده باهات دردل کنن 

بازم تاکید میکنم بدون خودشناسی پیش نرو اصلا 

و هر اتفاقی برات افتاد مثلا اگه باز شد به کسی نگو 

ذکر استغفار حتما انجام بده

ایه الکرسی ارتعاشو خیلی میاره بالا

فرکانس و اینام گوش نده بهترین و قوی ترین فرکانس سکوته 

سکوت صدای کیهانه

مانترا ام خوبه واسه ارتعاش

عزیزم همین عجله ت نشون میده تو حالت بقا هستی عجله نکن  با ذکر گفتن قرآن خوندن و نماز خوندن ارت ...

باشه مرسی

میتونم با اینها جشم سومم باز کنم؟ 

باشه مرسی میتونم با اینها جشم سومم باز کنم؟ 

خودش باز میشه با اینا بله 

ارتعاشت بالا باشه اتفاقای ترسناکی که ازش حرف میزنن نمی افته اصلا 

ارتعاشت پایین باشه انرژیتو میخورن 

و اون خودشناسی برای اینه که ذهنی نشی و آسیب نبینی 

تمام ذهنیتتو ریشه یابی کن