2733
2734
عنوان

حس میکنم روزه ام باطله

259 بازدید | 18 پست

سحر خوب نخ دندون کشیدم مسواک زدم بعد خوابیدم ظهر داخل خواب بیداری بودم حس کردم چیزی داخل دهنمه ی چیز خیلی خیلی ریز اما فقط حس کردم مطمعن نبودم بعد دوباره خوابم برد تو خواب هم آب دهنمو قورت دادم حالا یعنی واقعا چیزی بوده شک کردم ولی من صبح خیلی تمیز دهنمو شستم مطمعنم چیزی نبود 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

شک ب دلت راه نده .حساس نشو...اگ‌چیزی هم بوده ناخودآگاه بوده

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2740

مطمئن نیستین و فقط شک کردین و حتی اگر مطمئن بودین سهوا فرو دادین. پس باطل نیست طبق احکام.

اما اگر میخواید به این شماره 30009640(مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی)پیام بدین که خیالتون راحت باشه🥹🌿

2706