2733
2739
عنوان

عذرخواهی لازمه ؟

252 بازدید | 17 پست

سلام

راهنماییم کنین لطفا.چون واقعانمیدونم چیکارکنم.

دخترعموم دکتره .من ۳یا۴ماهه مطبش منشیم.واقعاخیلی کمکم کرده منم هرکمکی ازدستم بربیاد براش انجام دادم.کلا من آدم خجالتی هستم اینوخودش میدونه.من عیدنرفتم عیددیدنی خونه شون .نه که بدم بیاد راستش خجالت میکشیدم‌.اینم بگم دخترعموم چندسال یه شهردیگه بودتازه اومده شهرمون.باخانواده ش راحت نبودم نرفتم.امروزمیرم سرکار نمیدونم ازش عذرخواهی کنم نرفتم یانه.چون برای من وبچه م عیدی واریزکرده و..بلدنیستم چیکارکنم یوقت ناراحت نباشه ازمن😢 

تنهائیم را کسی حس نکردجزخدا❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه گلدون گل طبیعی بخر ببر مطب، بذار روی میزش و تشکر کن بابت عیدی که داده

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2742
ای کاش میرفتی ، ولی خب حتما عذرخداهی کن و توضیح بده یه نوقع ناراحتی پیش نیاد

اره ای کاش میرفتم🥲اینم بگم طرف شوهرم عزاداره عیدآنچنانی هم نداشتیم نه جایی رفتیم نه کسی اومد..همونوبهونه کنم خوب تیس؟پسرخاله ونوه ی خاله ی شوهرم اسفندفوت کردن .بگم عیدنداشتیم روم نشدبگم و...

2740
اره ای کاش میرفتم🥲اینم بگم طرف شوهرم عزاداره عیدآنچنانی هم نداشتیم نه جایی رفتیم نه کسی اومد..همونو ...

اینم میتونی بگی اره

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره

اگه سال نو رو شخصی بهش تبریک گفتید قبل سال جدید یا همون نوروز ، نه عذرخواهی نکن، بگو من نمی‌دونستم خونه هستید یا مسافرتید ...

فقط از هدیه و عیدیش تشکر کن.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
اگه سال نو رو شخصی بهش تبریک گفتید قبل سال جدید یا همون نوروز ، نه عذرخواهی نکن، بگو من نمی‌دونستم خ ...

اول عیدفقط پیامک براش فرستادم عیدروتبریک گفتم وحتی برای عیدی هاهم تشکرکردم ..پیامکی ولی کاش زنگ میزدم😓

2706