2737
2739

بخاطر عید تعطیل نیس؟

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
همیشه بازه 

ممنونم

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خانوم  شما مامانتون پوکی استخوان داشت بهتر شده؟

سلام بله بادارو و شیر وپودر سنجد...

شیروسنجدخیلی خوبه ی مدت ک هرشب مصرف کنید نتیجشومیبینید..شاید ی هفته اول درداتون بیشتر بشه ولی بعدش خیلی بهترمیشید...

فقط مطمعن باشید ک پودرسنجد اصل باشه

خدا رو شکر  خدا برات حفظش کنه

ممنونم همچنین

خدا رو شکر  خدا برات حفظش کنه

ببخشید توتاپیکتون پرسیدید ک سنجد قندروبالا میبره...

منم مامانم دیابت داره و انسولین مصرف میکنه سنجد تاثیری روی قندش نداشته...گفتم اطلاع بدم خیالتون راحت باشه انشاالله ک بهترشید🌹

2738
ببخشید توتاپیکتون پرسیدید ک سنجد قندروبالا میبره... منم مامانم دیابت داره و انسولین مصرف میکنه سنجد ...

خدا خیرت بده عزیزم... خیالم راحت شد 

منم 35 سالمه 2 ساله دیابتی شدم 

مامان شما چند ساله دیابت دارن؟ 

از اول انسولین میزدن؟ 

دیابت عوارضی براشون نداشته 

روی چشم وقلب وکلیه.. یا زخم بشه بدنشون خدایی نکرده 

لاغر نشده؟ 

قندش الان کنترل هست؟ 

غذا خوردن رعایت میکنن؟ 

اگه برات مقدوره سوالام رو جواب بدین... 

ممنون میشم

خدا خیرت بده عزیزم... خیالم راحت شد  منم 35 سالمه 2 ساله دیابتی شدم  مامان شما چند ساله ...

خواهش میکنم عزیزم 

مامان من ده ساله ک دیابت داره...و چهارساله تقریبا انسولین مصرف میکنه...

بخاطر قرص متفورمین ک مصرف میکنه خیلی لاغر شده،وهمینطور چشماش خیلی ضعیف شده و گاهی هی آب میریزه از چشمش قراره چن روز دیگه بیاد از شهرستان بره پیش چشم پزشک...

کلیه هاش مشکلی نداره خداروشکر فقط سنگسازه ک فک نمیکنم ربطی ب دیابت داشته باشه....

قندش اره کنترله اگر مشهد هستین کلینیک دیابت سیمرغ میره مادرم خیلی خوبه..

کلا زیاداشتها برای غذا نداره...همه چی میخوره ولی کم مثلا برنج نصف بشقاب ..

کیک وشیرینی هم میخوره ولی تیکه کوچیک..

جایی از بدنش هم ک زخم بشه اگه قندش بالاباشه دیر خوب میشه...فقط پاهاش خیلی اذیتش میکنه چون پوسته پوسته ونازک میشه واخرش زخم میشه..دکتر گف توخونه هم دمپایی طبی بگیر بپوش..و گفتش هرشب پاهاتو بااب ولرم ماساژ بده و کرم ترک‌ پا بزن تا زخم نشه...

شما قندتون چنده؟

خواهش میکنم عزیزم  مامان من ده ساله ک دیابت داره...و چهارساله تقریبا انسولین مصرف میکنه... بخ ...

من وقتی فهمیدم قندم ناشتا 139 بود وقند سه ماهم 5/9

بود ودوساعته 169

الان با رژیم ودارو قندم تو این دوسال خوب بوده 

ناشتا الان 91 

دوساعته 98

وسه ماهه 6 هست 

چرا مامانتون زود انسولینی شدن؟ 

الان قندشون چنده؟ 

من وقتی فهمیدم قندم ناشتا 139 بود وقند سه ماهم 5/9 بود ودوساعته 169 الان با رژیم ودارو قندم تو این ...

شما قندتون پایینه دیگه انقد نگرانی نداره مامان من اولا ک قندش صدوپنجاه اینا بود زیاد رعایت نمیکرد قندش یهو رفت روی چهارصد واصلا پایین نمیومد دیگ دکتر انسولین نوشت براش..الان با انسولین ناشتا روی 130 گاهی 150

شما قندتون پایینه دیگه انقد نگرانی نداره مامان من اولا ک قندش صدوپنجاه اینا بود زیاد رعایت نمیکرد قن ...

باید بیشتر مواظب خودشون باشن... 

بیشتر سبزیجات وسالاد استفاده کنن

نون وبرنج رو کمتر کنن... 

ایشالا خدا بهش سلامتی بده

باید بیشتر مواظب خودشون باشن...  بیشتر سبزیجات وسالاد استفاده کنن نون وبرنج رو کمتر کنن...&nb ...

بله دقیقا..

ممنونم عزیزم همچنین برای شما🌹❤️