2737
2739
عنوان

هرروز نیم کیلو از وزنم کم میش😐😐

276 بازدید | 13 پست

خانوما من رژیم میگیرم 

( فقط کم میخورم همین ) رژیم خاصی ندارم فقط غذام و نصف کردم و رژیم فستینگ میگیرم ۱۶ ساعت از ۷ شب تا ۱۱ صب چیزی نمیخورم 

بعد هرروز نیم کیلو کم میشم طبیعیه؟ 

کالری دریافتیمم بیشتر از ۱۰۰۰ هستش 

قدم ۱۶۰ هست  وزنمم ۵۸  شده 

کاذبه. یه روز رعایت نکنی برمیگرده.

اصلا بیشتر از دو کیلو کم کردن تو ماه ضررهای وحشتناک داره

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو که وزنت خوبه 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2728

عزیزم چرا به خودت آسیب میزنی؟ در کل توی هر ماه باید یک الی دو کیلو کم کنی، رژیمت هم غلطه باید صبحانه‌تو ساعت هفت یا هشت صبح بخوری و بقیه‌ی وعده‌های غذاییت هم سرجاش باشه

2740

اشتباهه محضه

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه

وزنتون که نرماله 

وقتی داریدکم میخوریدمشخصه کم میکنید

امیدوارم منم وزنم کم شه

بازمن همیشه رژیمم وگرنه خیلی زود وزنم میره بالا

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65