2737
2739
نظرتون رو در باره آتلیه های Photo Gallery، اخوان، شاهرخ، عیسی، نیلگون بگید؟؟ واقعا کار کدومشون خاص و عالییییییییه؟؟

آتلیه بهتر سراغ دارین؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم من برای یک مراسمی به همراه همسرم به آتلیه ای مراجعه کردیم که یک یاز دوستانم که ایشون هم عکاس بسیار ماهری هستند و تو صداوسیما کارمی کنن معرفی کردند . رفتیم و از محیط آتلیه اش اصلا خوشم نیومد چون به نظرم خیلی قدیمی بود اما دوستم به من این نکته رو گوشزد کرده بود و همچنین گفته بود که این خانم از جمله کسانی هستند که نمایشگاههای عکس زیادی می ذارن . خلاصه به دلیل اعتمادی که به دوستم داشتم نشستیم و کارهاشون دیدیم .
بی اغراق نمونه کارهاشون فوق العاده بودو آدم نمی تونست تصور کنه این کارها تو این آتلیه گرفته شده . در عین سادگی به قدر ی نورپردازی و پوزیشن کارها عالی بود که حد نداشت و تمام عکسها پر از احساس

عکسهای عروس و دامادها - عکس مادر باردار- عکس مادر با بچه - حتی عکس 1 شخص با حیووون خانگیش تو هر کدوم تعلق خاطر کاملا مشهود بود

من 2سال پیش - پیش ایشون رفتم و هرکس عکسام دیده واقعا پسندیده -درضمن ایشون آنالوگ کار می کنن و تمام رتوش عکسها رو دستی و بسیار ماهرانه انجام می دن

به نظرم ارزش داره برید و کارشون ببینید البته اگه کلاس آتلیه براتون مهم نیست - کار باغ و مدلینگشون هم بسیار خوب بود

سمت دروازه دولت هستند خواستید بفرمایید تلفن ش بذارم براتون

عذر می خوام خیلی طولانی شد
گل من چه اسم نازییییییییی داری، گل من، مرسی عزیزم توضیحاتت کامل بود گلم، شمارش رو اگه بزاری که لطف میکنی، برای من خیلیییییییییی دوره اما ممنون میشم اگه شمارش رو بزاری
2738
عزیزم .لطف داری این اسمیه که همسرم من با هاش صدا می کنه . عزیزم اگه عوض نشده باشه اینه شماره اشون
88321578
ولی از من به شما توصیه این که اول که م یری خودت آماده کن که 1 آتلیه کاملا قدیمی ببینی . که دل زده نشی
صبا جون و تینای عزیز . فیلمبردار نمی دونم - شاید از آشناهاش کسی باشه . اما من خودم فیلمبردارم از صداوسیما گرفتم خیلی خوب بود یعنی در واقع چون خودم خبرنگار بودم از تصویربردارهای صداوسیما کسی بهم معرفی کردن و رفتیم کارشون دیدیم و پسندیدم .
البته 1 چیز دیگه هم بگم - بعضی عکاس ها از دوستان و همکارانشون آتلیه اجاره می کنن - مثلا اگه مسیر کسی دور باشه فکر می کنم بشه به عکاس گفت و خودش یک آتلیه نزدیک که متعلق به یک از همکارانش باشه رو پیشنهاد بده و در صورت پسند چند ساعت اونجا رو اجاره کرد - در ضمن 1 مورددیگه هم الان یادم امد یکی از دسوتانم از آتلیه تخت جمشید فلکه سوم تهران پارس هم تعریف می کرد.من نمونه کارهاش ندیدم ولی ظاهرا آتلیه بسیار مجهز و بزرگیه
2706