2737
2739
عنوان

فقط یک جزء باقیست

39 بازدید | 8 پست

سلام عزیزان.طاعات قبول.دور همی ختم گروهی یرآن گذاشتیم برای کسانی که تنهایی شرایط یک ختم کامل قرآن در رمضان را ندارند.

فقط جزء ۲۷ باقیست.اگر عزیزی تمایل داره در تکمیل این دور از ختم شرکت کنه لطفا بفرمایید.

مهلت قرائتش تا پایان رمضان هرزمان فرصت داشتید

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من

عزیزجان دوست دیگری قبل شما اعلام کردند.اگر مایل هستید شرکت بفرمایید باید از دور بعدی جزء تقدیمتون کنم.البته نگرانم تکمیل نشه.یه کار دیگه کنیم.الان توضیح میدم خدمتتون

میخواستم لینک ختم آیه ای قرآن براتون بفرستم ولی نینی سایت اجازه ارسال لینک بهم نمیده

اشکال نداره حالا ایشالا سری بعد 

بهتون درخاست میدم بازم همچین برنامه ای بود منم لطفاااا تگ کن

اشکال نداره حالا ایشالا سری بعد  بهتون درخاست میدم بازم همچین برنامه ای بود منم لطفاااا تگ کن

عزیزم لینک را با تصویر فرستادم.هرلحظه در این لینک برید میتونید در یک ختم شرکت کنید.تاحالا بیش از هزار ختم با همین قرائت نفری یک آیه در رمضان انجام شده.عالیه

2740
اشکال نداره حالا ایشالا سری بعد  بهتون درخاست میدم بازم همچین برنامه ای بود منم لطفاااا تگ کن

لینک کانالمون در ایتا هم در این تصویرهست.اطلاعیه ی همه ی طرح ها اونجا قرار میگیره.حاجت روا باشید.التماس دعا.طاعات قبول