2737
2739
عنوان

همسرم باهام حرف نمیزنه .

524 بازدید | 39 پست

یه مدت همسرم خیلی ازم دور شده .باهام حرف نمیزنه .قبلاً هر اتفاقی میفتاد میومد باهام حرف میزد .اگه ناراحت بود تو بغل خودم گریه میکرد . رام خودم بود .حتی اگه عصبانی بود کافی بود دستش بگیرم آروم میشد.ولی نمی‌دونم چی شده باید به زور از زیر زبونش حرف کشید . هیچ وقتم از خودم نروندمش .نمی‌دونم چشه .محبت میکنم فایده ندارد .غر میزنم بداخلاقی میکنم فایده نداره.شیطونی دلبری میکنم فایده ندارد .همه چی بن بست شده برام . همه چی یکنواخت شده .دلم میگیره .نمی‌دونم چیکار کنم . این خانومایی که میگن قلق شوهرشون دستشونه مکه چیکار بلدن که من نمی‌دونم . نه حرف میزنم باهام .نه گوش میده بهم فقط صبح بره شب بیاد بعد دو ساعت بخوابه .منم با گریه بخوابم که آخ امان از روزهای خوب گذشته . اصلا مگه میشه ظرف دوسال همه چی تغییر کنه .از بعد بچه دار شدنمون تا الان هی اوضاع بد میشه خوب میشه . 

والا موندم باهاش چیکار کنم .دیگه مغزم نمی‌کشه.روحم خسته شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

شاید افسرده ای چیزی شده. مشاوره نمیرید؟

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2740
یه مدت ولش کن به خودت برس با دوستات برو بیرون باشگاه برو آرایشگاه برو 

من اینجوری نیستم که به خودم اهمیت ندم .هم آرایشگاه هم کلاس هم وقت برا خودم می‌زارم .اما اینم جز زندگیمه نمیتونم هر شب ببینم این رفتار و و اذیت نشم 

مشکل روانی نداره؟یا سرش جایی دیگه گرم باشه 

شایدم اوضاع مالیش بهم ریخته و اعصابش خورده

ما از اینجا نمیتونیم نظر بدیم خودت باید علتشو پیدا کنی و یا بری مشاور اون پیدا کنه برات

الان تو ی تاپیک دیگه بودم که در مورد ی خانومی بود که همسرش باهاش سرده بهترین راهکاری که براش ارائه شد ذکر یا ودود روزی هزاربار و همچنین متوصل شدن و توکل کردن به درگاه حق انشاءالله از حرفم استفاده کنی و مشکلات زندگیت حل بشه عزیزم 

شوهر منم اصلا اهل حرف زدن نیس صبح می‌ره شب میاد می‌خوابه همین زندگی ما شده خیلی حس بدیه

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜
من اینجوری نیستم که به خودم اهمیت ندم .هم آرایشگاه هم کلاس هم وقت برا خودم می‌زارم .اما اینم جز زندگ ...

تا کی میخواد اینجوری بکنه مگه؟ بهش گیر بدی بدتر میکنه مردا اینجورین بهترین کار اینه کل وقتتو برای خودت بزاری اونم میوفته دنبالت بعدا

I'm Obsessed 
2706