2737
2739

فک کنید با یه نفر چهارسال تو رابطه باشید و همممممه چی گل و گلاب و عالی خانواده ها درجریان و درانتظار تشریف فرمایی اوشون برای خاستگاری هستید با کلی آرزوهای قشنگ دخترانه واسه مراسم عقدتون 

که یه شب زنگ میزنه میگه بله برونمه 

بدون هیچ دلیل خاصی و خیلی یهویی به بهانه اینکه دیگه اخلاقامون باهم نمیسازه

تو یه شهر نبودیم زیاد همونمیدیدیم ولی دنیا انقد کوچیکه که خیلی اتفاقی فهمیدم زنش کیه و چجوری شده و … 

پنج ماه گذشته اوایل میکفتم بیخیال ولی یجوریم دلم میخواد انتقام آرزوهایی که به دلم نشوند و ازش بگیرم 

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤

واگذار کن به خدا هم این دنیا هم اون دنیا

چرا باید خون خودتو کثیف کنی

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وقتی خدا هس شما انتقام نگیر 

بخاطر دردسرش میگم

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2728
اگه من بودم همون شب مراسمش عذا میکردم💀

تنها بودم تو یه شهر غریب و بین ادمایی که نمیشناختمشون 

اولین روزایی بود که رفته بودم دانشگاه و خابگاه 

دقیقا بخاطرهمون دانشگاه عوضی شد

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤

چیزی که به شما اَرزش میده و شما رو بالاتر میبره گذشت و بخششه و البته از وجودِ شما چیزی هم کم نشده و اتفاقا با این تجربه بالاتر رفتید و قطعا خِیر وصلاح شما در این بوده چون تموم اتفاقات این عالم به نفع شما رقم میخوره...

2740
واگذار کن به خدا هم این دنیا هم اون دنیا چرا باید خون خودتو کثیف کنی

واگذار کردم

هیچوقت و به هیچ عنوانی نمیتونم ببخشمش 

ولی خب بیو های عاشقانشو کجای دلم بزارم🥲 کسی که یه شبه عوض شد قبل اون همه حرفای عاشقانش واسه من بود

چیزی که به شما اَرزش میده و شما رو بالاتر میبره گذشت و بخششه و البته از وجودِ شما چیزی هم کم نشده و ...

سعی کردم ولی نتونستم ببخشمش🙂

بعد از ۴سال چطور شد

مامانم که جریان رو فهمید دیگه بهش گفت که باید جدی بیای جلو و اینا اینم ترسید درحالیکه قبل فهمیدن مامانم خودش میگفت فلان موقع میام 

2706