2737
2734

از سری سوالات یک کنکوری ساعت یک شب که مغزش از درس خوندن خسته هست و میخواد بعدا اینا رو بخونه😁

میشه بگید خدایی هدف تون از دوستی یا اشنایی چیه؟

مثلا در چه صورتی یه پسر بهتون پیشنهاد بده قبول میکنید باهاش باشید؟

نمیترسید تهش ولتون کنه ضربه بخورید ؟نمیترسید خانوادتون یا بقیه بفهمن؟

چون اکثر روابط به ازدواج ختم نمیشن 

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عشق ترس نمیاره شجاعت میاره

ولی خب هر کسی که میلد حق رقتنم داره 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
2728

هدف خاصی ندارم🗿

خوشم بیاد ازش پیشنهادشو برای آشنایی قبول میکنم اگه دیدم جوریم باهم ادامه میدم باهاش

ترس از از دست دادن همه که هست،از نظر من بی اهمیته

خانوادم نمی‌فهمن اگرم بفهمم خب مشکلی ندارن

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
2740

من بشخصه وارد رابطه شم برا ازدواج میشم دیگه 

مگه میشه ادم نترسه میترسه اما خب باید فرصت داد همه کارا تو دنیا ریسک دارن الان شما بخوای ازدواجم کنی اگه طرف ایده الم باشه باز ته وجودت به اضطرابی داری

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
عشق ترس نمیاره شجاعت میاره ولی خب هر کسی که میلد حق رقتنم داره 

پس شاید چون من هیچوقت دچارش نشدم درک نمیکنم اینو 

پس شاید چون من هیچوقت دچارش نشدم درک نمیکنم اینو 

سعی نکن زود دچارش بشی

نصحیتی که برات دارم آدمی رو کنارت نگه دار که اون آدم عاشق باشع نه تو

اگه تو عاشق باشی بیشترین ضربه رو میخوری ولی اگه اون عاشق باشع خیالت راحت تره که رابطه رو جمع میکنه 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
من بشخصه وارد رابطه شم برا ازدواج میشم دیگه  مگه میشه ادم نترسه میترسه اما خب باید فرصت داد هم ...

آره می‌دونم ولی سخته تو این دور و زمونه که پسرا همه بزن و دررو ان ، همه برا سرگرمی می‌خوان بیشتر 

تهش میرن ی زن آفتاب مهتاب ندیده میگیرن همینا 

اینکه دوستش داشته باشم از نظر فکری سطح خانوادگی مالی در یه رنج باشیم باهم هم نظر باشیم پایه هم دیگه باشیم تیپ شخصیتی ما بهم بخوره 

( تو رابطه های دیگه هم بودم ضربه هم خوردم ولی باعث شد قوی تر بشم برم پیشرفت کنم رو به جلو برم ) 

2706