2737
2739

همسرم رو نفرینش کردم دلمو شکوند، به حرف خودش عمل نکرد... منم نفرینش کردم. ما اومدیم یه جای دور از خونمون اون برگشت خونه من موندم قرار بود با خواهرم برگردم که جا نداشتن زنگش زدم گفتم میای دنبالم من خیلی کار دارم گفت من به جا نزدیک اونجا کار دارم میام دنبالت خواهرم اینا رفتن من موندم. حالا پیام داده تا 13 بمون وقتی نیستی از دستت راحتم. من تو خونه اصلا بهش کاری ندارم با اینکه همش تو خونه خوابه هم زیر قولش زد هم قلبمو شکوند. منم گفتم اگه بدون من راحتی خداکنه یه اتفاقی برات بیفته که تا 13 آرامش نداشته فقط برا خودش بیفته نه کس دیگه ای 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
3 ساعت راه هست 

خب بهتر از ۹ روز صبر کردنه، به کار و زندگیتم میرسی، اون بدقول هم یاد میگیره سرحرفش بمونه، اما بنظرم بهتره زنگ بزنی با زبون خوش بیاد دنبالت ، جوش نیار و نفرین نکن ، اروم باش بهش بگو بیاد دنبالت اینطوری خیلی بهتره 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
خب بهتر از ۹ روز صبر کردنه، به کار و زندگیتم میرسی، اون بدقول هم یاد میگیره سرحرفش بمونه، اما بنظرم ...

جالبه خدا هم هواشو رو داره الان چند روز ه آنفولانزا گرفتم هیچ جوره خوب نمیشم قرار بود اون مریض شه