2752
2734
عنوان

کیا تجربه درمان افسردگی دارن ؟

251 بازدید | 31 پست

چندسالی هس مشکل افسردگی دارم  

اگه راهکاری هست بگین

يه وقتايي يه آهنگ اونقدر حرف دلتو ميزنه که دوست داري بري يقه خواننده رو بگيري و بگي لعنتي تو اينارو از كجا ميدونی:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
باید خودتو از این چاه سیاه نجات بدی راه حلش همینه شروع از خودته

چطوررر آخه🥺

يه وقتايي يه آهنگ اونقدر حرف دلتو ميزنه که دوست داري بري يقه خواننده رو بگيري و بگي لعنتي تو اينارو از كجا ميدونی:)
چطوررر آخه🥺

چطور نداره با خودت بجنگ 

نماز بخون قران بخون روزتو با انرژی مثبت شروع کن به مشکلاتت فک نکن ذهنتو درگیر اون گوشه ی سیاه زندگیت نکن چیزایی ک زندگیتو خراب کردن رو حذف کن تو خونه روتین داشته باش بشین همه چی مرتب کن یه زندگی جدید رو شرو کن و اون دفترو ببند 

من  همین الانم درگیرشم  راه حلی ندارم اگه بود به منم بگو

تلقین تلقین تلقین

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  

من داشتم شب‌و‌روزم گریه بود 

همش ب‌ خودکشی فکر میکردم

اصلا حالم شدید بد بود 

برای خودت وقت بذار اول باشگاه یا کلاس رقص ثبت نام کن 

بعد احساساتتو توی همه موارد بنویس 

تحرک زیاد داشته باش سعی کن همش نخوابی 

من خودم نمیتونستم از خونه برم بیرون

تا ایستگاه اتوبوس میرفتم گریه میکردم بر می‌گشتم خونه

قرص ویتامین دی بخور ۵۰ هزار هفته ای یکی 

قرص آهن و فولیک اسید ویتامین سی 

آهنگ فقط شاد گوش بده

کتاب بخو‌ن

چطور نداره با خودت بجنگ  نماز بخون قران بخون روزتو با انرژی مثبت شروع کن به مشکلاتت فک نکن ذهن ...

نماز خواندن و قرآن حس خوبی بهم نمیده آخه جنگیدم ولی ب اهدافم نرسیدم😔

چطور نداره با خودت بجنگ  نماز بخون قران بخون روزتو با انرژی مثبت شروع کن به مشکلاتت فک نکن ذهن ...

روحیه ندارم اتاقم مرتب نیس هیچی نظمی ندارم

2706