2737
2739

بچه ها خونواده هامون راضی نبود چون شهرمون یکم از هم دور بود و خب یکسال تمام میخواست راضی کنه پدرشو و منم مادرمو راضی کنم ولی من شکاک بودم چون گذشته یچیز ازش دیدم ولی خب اون واقعا گذاشت کنار ولی من بهش گیر میدادم خلاصه همیشه میموند حتی با دعواهایی ک داشتیم و میگفت بیا درستش کنیم ولی سری اخری خیلیی خوب بود رفت شهرشون به من نگفت داره میره من بهش گیر دادم ولی خیلی راحت کات کرد گفت اصلا میرم زن میگیرم دختر فامیلمون عصرش دوباره گفت الکی گفتم بسوزی ولی کلا دعوامون تموم نشد و رابطه تموم شد و کلا بلاکم کرد و شمارش عوض کرد مامانشم همون روز گفت این نامزد کرده ینی بلافاصله بعد دعوامون 😑😑😑 گفتم این تا دوساعت قبلش با من خوب بود چجوری زن گرفت اخه ادم مگ بعد دعوا یهو زن میگیره همون روز بنظرتون راست گفته؟؟ چرا یهویی رفت اینقد خوب بود تو دو ساعت منو برای همیشه کذاشت کنار باورم نمیشه اون همه عشق الان یه ماهه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

اخه وقتی کسی رو دوست دارید چرا بهش گیر میدید که دعوا بشه

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 

بلافاصله بعد دعوا نامزد نکرده 

احتمالا از قبلش نامزد کردن، ب ی بهونه تموم کرده رابطه رو و... 

بازم احتمالات دیگه ممکنه باشه 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2706