2737
2734

به نظرم درک نشدن تو زندگی حتی از خیانت هم بدتره

من شوهرم خوش اخلاقه 

سر کار میره، مهندسه

وضع مالی عالی نه اما خوبه

اما حس می کنم یه مدته دیگه حرفی نداریم باهم بزنیم، خصوصا از وقتی دخترم دنیا اومده انگار یه دنیا بینمون فاصله افتاده... 

دلم میخواد برم درخواست طلاق بدم 

اگه رو در وایسی با خانواده ها نبود این کارو می کردم

اینجور وقتا که مشکل حادی مثل خیانت و اعتیاد دربین نیست میرن زوج تراپی 

جدانمیشن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خیلی بده 

منم اگه بخاطر مامانم یا پسرم نبود اصلا تحمل نمیکردم،  دیروز بهم گفت قبلا فیلم میدیدم توی فیلما میگفتن تو حرف منو نمیفهمی درکم نمیکنی الان میدونم یعنی چی، بهم گفت بخاطر خودت با احترام خونه رو ترک کن و و و 

من اصلا عزت نفس ندارم که موندم کنارش 

2740

وا میشه بگید دخترتون چند وقتشه و کی بدنیا اومد؟؟ احتمالا به خاطر همورمون هاست بعد زایمان ادما از اینکه زندگی تکراری میشه و مثل قبل آزادی نداری احساس درماندگی و بدبختی میکنه که عادیه فقط کافیه بیشتر باهم برید بیرون خوش بگذرونید بهتر میشه این احساساتم از بین میرن معمولا زیر یکی دوسال ادما این شکلی میشن 

وا میشه بگید دخترتون چند وقتشه و کی بدنیا اومد؟؟ احتمالا به خاطر همورمون هاست بعد زایمان ادما از این ...

شیش ماه، بارها تو این مدت خوابسو به منو دخترمون ترجیح داده و چون شرایط خواب کافی نداشته گفته پشیمونه از ازدواج

عزیزم با مشاوره زندگیتو درست کن واقعا اینا دلیلی واسه جدایی نیست آنقدر تو زندگیا مشکلات هست که واقعا میتونم بگم این اصلا مشکل حساب نمیشه فقط نیاز داره شیوه ارتباطی‌تون درست بشه خواهشا زندکی خوبتو خراب نکن بعد پشیمون میشی

2706