2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
نه عزیزم پریود شدم 

خوبه خداروشکر

استاتر من شیش روز بعد از خوردن قرص اورژانسی پریود شدم دوبارم بعدش پریود شدم که کلا بهم ریخته پریودیم و خونریزیم پنج روز هست ولی کمه خونریزیم همش میگم شاید خونریزی بارذاری باشه

به نظرت من باردارم؟؟ اخه حالت تهوع هم دارم

ولی بعد 50روز از اخرین رابطم بی بی چکم منفی شده جرعت ازمایش دادن یا تست دیگه ای ندارم

😭😭😭😭

خوبه خداروشکر استاتر من شیش روز بعد از خوردن قرص اورژانسی پریود شدم دوبارم بعدش پریود شدم که کلا به ...

خون لانه گزینی خیلی کمه پد معمولا کثیف نمیکنه پریودی خونریزیه دیگه کلا قرص اورژانسی خیلی اثر داره روی بدم تست بده به نظرم خودتو راحت کن

خون لانه گزینی خیلی کمه پد معمولا کثیف نمیکنه پریودی خونریزیه دیگه کلا قرص اورژانسی خیلی اثر داره رو ...

خب ماله من لک نبود خونریزی بود فقط شدتش کمتر بود بعد رابطه هم سه باره پربود شدم ولی نامنظم بوده 

پنجاه روز بعد اخرین رابطه هم سه تا بی بی چک همزمان زدم منفی بوده

بازم احتمال داره باردار باشم؟؟ 

لطفا جواب بدین عزیزم😭

خب ماله من لک نبود خونریزی بود فقط شدتش کمتر بود بعد رابطه هم سه باره پربود شدم ولی نامنظم بوده  ...

به نظرم امکان نداره عزیزم ولی تست هم بده چرا خودتو عذاب میدی خیالت راحت میشه گلم

جرعتش ندارم اخه الان دوماه و نیم گذشته بی بی چک جواب میده؟؟  مارک مدیکور کاذب نشون نمیده؟؟&nb ...

مدیکور کاذب هم داره بهتر از استرس بیخوده عزیزم خیالت راحت میشه حداقل

2706