2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بفرست برا منم

عه انیمه میبینی توهم؟

Sometimes hides her feelings in russian

موریارتی وطن پرست

توکیو ریونجرز(بعضی از قسمتاشو هنوز وقت نکردم ببینم)  شیطان کش و سگ های ولگرد بانگو رو یه سری از قسمتاشو ندیدم
مانهوا و مانگا هم میخونی یا نه؟

(:Otaku

آمریکایی حتما divergent ناهمتا رو ببین عالیه ۱ و ۲ و ۳ داره من هزار بار دیدمش 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2738
عه انیمه میبینی توهم؟ Sometimes hides her feelings in russian موریارتی وطن پرست توکیو ریونجرز(بعض ...

ن زیاد 

مرسی 

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین