2737
2734

لطفاتجربه هاتون ودرمیون بزارین که چه غذایی به بچه هاتون میدین برنامه دارین؟؟بچه من پوره سیبزمینی واوق میزنه بدش میادامروزبه جای شیراب بلدرچین پخته شده فقط ابش وبه سیبزمینی اصافه کردم پوره کردم خیلی بهترازشیره خواستم بگم اونایی که نی نیاشون پوره نمیخوره اینوامتحان کنن خیلی خوشمزه ترمیشه همینطوراب مرغ ونگه دارین بدون رب بزنین به سیبزمینی وهویج بدین بخورن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از چندماهی شروع کردی؟

شش ماهوتموم کرده دوهفته فرنی دادم حالادارم پوره روشروع میکنم حتی ازحریره هم بدش میادنمیدونم چرا اینسری میخام بادام وباپوست اسیاب کنم ببینم میخوره یانه

2731
شش ماهوتموم کرده دوهفته فرنی دادم حالادارم پوره روشروع میکنم حتی ازحریره هم بدش میادنمیدونم چرا اینس ...

دختر من نه ماهشه هنوز موفق نشدم بهش سوپ بدم یا هر چیزی باب میلش نباشه بالا میاره فقط فرنی و حریره بادام میخوره

شش ماهوتموم کرده دوهفته فرنی دادم حالادارم پوره روشروع میکنم حتی ازحریره هم بدش میادنمیدونم چرا اینس ...

در روز چقدر میدادی از اون اوایل؟

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
2740
ازاون اول روزی دوباردادم هرباردرحددوسه قاشق که کم کم بیشترکردم اونموقع نمیدونستم ازروزی یه قاشق شروع ...

من بچه دومم ۴ماهشه

اولی خیلی بدغذا ولاغره اویل زیاد بهش میدادم دلم نمیخواد این یکی هم لاغر وبدغذابشه

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.