2737
2734
عنوان

امروز رفتیم خرید که.....

365 بازدید | 20 پست

بچه ها من شوهرم شغل آزاد داره

صبح زود میره و تا دیر  وقتا سرکار هستش

شب که میاد قشنگ معلومه که خسته‌است و من واقعا شاهد زحمت هاش هستم

چون من گوشی اپل رو دوست دارم پول هاشو جمع کرده امروز گفت بریم برات گوشی بخرم

من خوشحال و خندان حاضر و شدم و وقتی رفتیم قیمت هاشو دیدم واقعا دلم نیومد ۳۰میلیون بدم به گوشی

شوهرم هی میگفت بردار اشکال نداره ولی واقعا دلم نیومد 

الانم دلم گرفته به نظرتون باید برمیداشتم یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با 30 تومن ایفون نمیشه خرید کف قیمتش 41 هست

اره من بودم میخریدم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

به نظر من که اصلا ارزش نداره

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2740

اگه اینقدر آیفون دوست داری بگیر ، من ب شخصه پول آیفون دادم سامسونگ چون آیفون تو ایران با اینهمه تحریم بصرفه نیست ، اگر گوشیت خوبه همون پولو بده طلا سال جدید طلا گرون میشه..

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ن خداییی 

به نظرم ی گوشیه ی پایین تر برداری بهتره 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2706