2733
2739

سلام چند ماه پیش برادرم به صورت سنتی با یه دختری اشنا شده برای ازدواج 

هم دختر هم خانواده اش آدم های خوبی هستن و تمام ملاک های ما رو دارن

ولی دختره چند روز پیش به برادرم گفته من قبلا عمل پروتز سینه انجام دادم

حالا برادرم میگه دختره سینه هاش پلاستیکه و نقص عضو داره😐 پشیمونم نمیخوام باهاش ازدواج کنم

ولی مادرم با بردارم مخالفه میگه شاید دیگه کسی رو پیدا نکنیم که تمام ملاک هامون رو داشته باشه

بنظرتون چیکار کنیم؟ چقدر این مسئله مهمه؟ ممکنه بعدا یه مشکل بخورن؟

برادرم ۲۷ سالشه دختره ۲۴

آقا نیستم ولی تا داداشت ب دلش نشسته ازدواج نکنه بهتره چ کاریه آخه 

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

تجربه ندارم نمی دونم 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2706