2733
2739
عنوان

میگه دختره پلاستیکیه👱🏻‍♀️

347 بازدید | 24 پست

سلام چند ماه پیش برادرم به صورت سنتی با یه دختری اشنا شده برای ازدواج 

هم دختر هم خانواده اش آدم های خوبی هستن و تمام ملاک های ما رو دارن

ولی دختره چند روز پیش به برادرم گفته من قبلا عمل پروتز سینه انجام دادم

حالا برادرم میگه دختره سینه هاش پلاستیکه و نقص عضو داره😐 پشیمونم نمیخوام باهاش ازدواج کنم

ولی مادرم با بردارم مخالفه میگه شاید دیگه کسی رو پیدا نکنیم که تمام ملاک هامون رو داشته باشه

بنظرتون چیکار کنیم؟ چقدر این مسئله مهمه؟ ممکنه بعدا به مشکل بخورن؟

برادرم ۲۷ سالشه دختره ۲۴

خخخ

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX

خو برادرت طبیعی دوس داره نگیرین ن داداشتونو بدبخ کنین ن دختر مردم و 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وقتی دوست نداره اجبارش نکنید

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2728

بیچاره نمیدونه چجوریه میترسه بترکه😂

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX
2738

نقص عضو😐

چطور یکی دماغشو عمل می کنه خب اینم سینه شو عمل کرده

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

اولا ک داداشت پشیمونه اگ اصرار کنین بدتر میشه

دوما برادرت حتما باید گیر یه ادم سینه کوچیک بیوفته تا پشیمون بشه... 

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 خداجون من بهت ایمان دارم ک زودی مامان میشم😍 🧏‍♀️+🧏=👩‍❤️‍👨 👈👨‍👩‍👧 =؟؟؟؟؟؟ این امضام اوج خلاقیته منه🤣 اون علامت سوالا یعنی اینک معلوم نیس کی سه نفره بشه خانوادمون😅
همون بهم بخوره بهتره  ب نفع دختره و خانوادش هست  برادرتون قابلیت تشکیل زندگی مشترک رو ند ...

نه اینجوری هم نیست اغراق نکنید پشت گوشی برادرش رو ندیدی خیلی از مردا با عمل زیبایی‌ مخالفن می‌خوان طبیعی باشه این دلیل نمی‌شه بی عرضه باشه طرف بلاخره هر کی یه سلیقه و طرز فکری داره

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲
2706