2737
2734
عنوان

بابام بیکاره چجوری واسش کار پیدا کنم ؟ دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما دوستان راهکارایی رو میگن 

منم اینارو میگم‌ ( البته خودم تا به حال انجام ندادم ، میخوام انجام بدم ، ولی همه رو از کاربرای نی نی سایتیاد گرفتم و جمع کردم ) 

برای پیدا کردن کار ختم سوره ی یوسف ( یا یونس ، دقیق یادم نیست بهتره سرچ کنید ) 

2728
شیش ماهه منو برادرم داریم کار میکنیم دلم میسوزه واسه خودمون تو این سن خرج خونه به دوش میکشیم سرمای ...

عزیزم اگه زندگی رو اینجوری نگاه کنی سخت میگذره من برای برادرزاده هام حرص میخوردم با این که داداشم کار میکنه اونام خرج خونه رو کمک میکنن ولی میگم باز،خدا رو شکر خودشون حس خوبی دارن

شوهر من از ۷ سالگی کار کرده مدرسه نرفته تا الان خرج خانواده اشو میده ولی هر دو شاکریم خدا رو شکر چیزی کم و کسر نداریم تو هم به سختی کار نگاه نکن هررر کاری سخته بزن تو دل کار 

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
عزیزم اگه زندگی رو اینجوری نگاه کنی سخت میگذره من برای برادرزاده هام حرص میخوردم با این که داداشم کا ...

الانم تو دل کارم عزیزم

ولی گرونیه الان خداقل اجاره ۵ تومنه

نمیرسه به هیچی

شیش ماهه منو برادرم داریم کار میکنیم دلم میسوزه واسه خودمون تو این سن خرج خونه به دوش میکشیم سرمای ...

التحدیر " تند خوانی " سوره ی بقره رو دانلود کن ( یه ساعته ) 

هر روز هم ( بعد از نماز اول وقت ظهر یا اگه نماز نمیخونید بعد از اذان ظهر ، سوره ی قره رو بزارید تو خونه پخش بشه ( انرژی های منفی رو خنثی میکنه 

2740
الانم تو دل کارم عزیزم ولی گرونیه الان خداقل اجاره ۵ تومنه نمیرسه به هیچی

من نمیتونم بگم لنگش کن خودم بیرون گودم ولی میتونی خدا به کار برکت میده حتما راهب پیدا خواهی کرد که خودتو ارتقا بدی 

زنعموم تو خونه با تنور گازی فتیر درست میکرد میفروخت به نونوایی ها و سوپرمارکت ها 

تو خودت یه کاری راه بنداز ولی از،پدرت و مادرت هم استفاده کن هر کاری اولش از کم جواب میده یه دفعه فکر دهتا پله رو نکن

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌