2733
2734
عنوان

برادرم خیلی ظالمه. دخالت کنم؟

269 بازدید | 12 پست

من با برادرم سالهاست رابطه رو قطع کردم چون از اخلاقاش اصلا خوشم نمیاد. 

دیروز زنگ زدم به پدرم میگه ما واسه عید مسافرت نرفتیم فلانی زن و بچه ش تنهان، گفتیم تنهاشون نذاریم. رفته فلان کشور. میگم بابا این بشر اخه یه بار نباید دست این زن و بچه رو بگیره با خودش ببره؟ میگه برای کار رفته، خرج کل خانواده زیاد میشه. میگم خوب تو بده خرجشونو. میگه نه بابا بهشون برمیخوره. یعنی این ادم بیست ساله ازدواج کرده، یک بار زن و بچه شو با خودش نبرده. از دیروز هی یادم میاد عصبانی میشم. به بابام اصرار کنم مجبورش میکنه ببره. دخالت کنم یا به من چه؟ 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه خواهر شوهر مهربونی🥺🩷 اره دخالت نیس این نشون دادن راه درسته حرف بزن با برادرت 

با برادرم حرف نمیزنم. به مامان بابام اصرار کنم اونا باهاش حرف میزنن. والا راه درسته. نمیدونم خودش تو مغزش چی میگذره اینکارا رو میکنه

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2728
بیخیال ب تو چه این اگ میخواس ببره تو اینو۲۰ سال میبرد

اعصابم خورد میشه میشنوم.یاد مظلومیت بچه هاش میفتم. 

اگه سفر واقعا کاری باشه ک زن و بچه سخته بردنشون .اکه برا خوش گذرونی واقعا باید دخالت کنی یا اگه میتونید زن و بچه شو مسافرت ببرین

2740

سلام عزیزم .ی سوال داشتم عکس کرم پودر استی لادر تو از جلو و پشت میفرستی ؟راستی بوی لاک و الکل میده اخه هرچی تو ایران میگردم جنس های مختلف و فیک زیاده موندم کدوم اصل
سپاس فراووووووان

سلام عزیزم .ی سوال داشتم عکس کرم پودر استی لادر تو از جلو و پشت میفرستی ؟راستی بوی لاک و الکل میده ا ...

سلام الان خونه نیستم. لطفا این پیامو ریپلای کن تا بیاد تو اعلاناتم خونه رفتم عکس بگیرم.

سلام الان خونه نیستم. لطفا این پیامو ریپلای کن تا بیاد تو اعلاناتم خونه رفتم عکس بگیرم.

عزیزم اکه جعبه سورمه ایش هم داشتی از پشت و رو اطراف اونم عکس بگیر.اخه تو ایران ک رفتم بخرم نوع بسته بندی هر فروشنده فرق میکرد🙏

ی دنیا ممنون🙏🙏

جعبه شو اخه نگه نداشتم.