2737
2739

بزارید از اول بگم شاید کسی پیدا شد به دادم برسه.

من حتما بعد از تعطیلات میرم دکتر. خواهش میکنم نگید برو دکتر.

من چند وقت پیش گوش سمت راستم شدید درد میکرد. هردکتری رفتم هم گفت عفونت نمیبینم. یه مدت لعد شروع کرد به سوت زدن. یه هفته بعدش خوب شد. بعد چند وقت پیش یهو خود به خود صدام گرفت. سه هفته طول کشید داروهایی که دکترا داده بودن رو خوردم کم کم خوب شد. از اون موقع تا الان(یه هفته اس) سرگیجه دارم و احساس میکنم منگم. از یه طرف هم زیربغل سمت راستم تیر میکشه و دست راستمم درد میکنه.ممکنه عفونت گوش زده باشه به غدد لنفاوی زیر بغلم؟ هیچ برامدگی یا توده ای زیر بغلم نیستا. فقط درد میکنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

زیربغل ربطی به گوش نداره تاجایی که می‌دونم نگران نباش 

الان گوش دردت خوب شده؟ 

اینکه عفونت گوش به زیر بغل برسه کمی بعیده

ولی ممکنه غدد لنفاوی گوش و حلق و قسمت های دیگه بدن ملتهب شده باشن که باید علتش پیدا بشه

آزمایش cbc انجام بدید خوبه+معاینه توسط پزشک

سابقه ماموگرافی داشتی؟

💜💜💜دستیار تخصصی_به بعضی از سوالات پزشکی که مطمئن باشم جواب میدم❤️                 
2740
منم ی سالی این علایمو داشتم  دکتر می گفت گوش هات مشکل ندارن بعد ی سال اتفاقی فهمیدم دندان عقلم ...

دندونای عقلمو پنج شش سال پیش با جراحی دراوردن. خیلی جالبه که متخصص اصلا عفونتی تو گوشم نمیدید. نوار گوشمم سالم بود ولی گوش من خیلیییی درد میکرد. الان این چندوقته گوش من خیلی سنگین و کیپ شده.

منم ی سالی این علایمو داشتم  دکتر می گفت گوش هات مشکل ندارن بعد ی سال اتفاقی فهمیدم دندان عقلم ...

ااا درسته برای منم پیش اومده بود ولی تابحال بهش فکر نکرده بود دلیلش دندون عقل میتونست باشه آخرشم کج در اومد با کلی درد و سختی

اینکه عفونت گوش به زیر بغل برسه کمی بعیده ولی ممکنه غدد لنفاوی گوش و حلق و قسمت های دیگه بدن ملتهب ...

نه. اتفاقا تابستون به خاطر ترشح شیر رفتم دکتر. سینه هامو معاینه کرد گفت غده ای حس نمیکنم. آزمایش چکاب کامل و پرولاکتین نوشت که سالم بود. ماموگرافی هم نوشت که مسئول رادیولوژی قبول نکرد انجام بده. گفت زیر چهل سال اصلا خوب نیست

اینا ک ربطی بهم ندارن 😐 ولی شاید باورت نشه من ی ادمیم که بدون دلیل جاهای مختلف بدنم درد میگیره تا چند روز بعد خوب میشه و جای دیگ میگیره از وقتی کرونا گرفتم اینجوری شدم . حالا ی دکتر برو بعد عید ولی فک نکنم چیزخاص باش

زیربغل ربطی به گوش نداره تاجایی که می‌دونم نگران نباش  الان گوش دردت خوب شده؟

نه. گوشم درد نمیکنه ولیالان دوهفته اس گوشم سنگین شده و وقتی خمیازه میکشم انگار خش خش میکنه. این چندوقته احساس سرگیجه هم داشتم که همه میگفتن شاید به خاطر گوش دردته

2706