2737
2739
عنوان

ترس از تنهایی دکتر رفتن

103 بازدید | 10 پست

تاحالا با پزشک هیز برخورد داشتید؟

من میترسم برم تنهایی دکتر چون بچه بودم یه دکتری بهم دست زد شنوایی سنج بود خاطره بدی دارم تازه اونروز با خانواده رفتیم 

از بچگی از مردا میترسیدم حس بدی بهشون داشتم 

این تاپیکو زدم کسایی که تجربه مشابه داشتن دردودل کنیم لطفا نترکونید تاپیکو 

شما هرموقع برید دکتر با خانواده میرید ؟

راستی نیاین بگید برو پیش پزشک خانم چون بعضی وقتا پزشک خانم  یا نیس یا نوبت نمیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پزشک نه ولی یه بار پیش یه کارشناس تغذیه ی پیر کثافت هیز تنهایی رفتم  و خیلی حالم بد شد . من چادری و باحجاب بودم ولی خودشو جمع نمی کرد پیرمرد .‌

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2731

نه من معمولا تنها میرم چون بچه کوچیک دارم ، محیط مطب دکترا هم امکان مریض شدن زیاده توش ، برای همین بچه ها رو میذارم خونه پیش همسرم خودم میرم .

شما هم یه مقدار از استرست طبیعیه ، به خاطر اون اتفاق بد بچگی ولی دائم به خودت یادآوری کن که دیگه اون بچه کوچیک نیستی ، شما الان یه خانم بزرگی که میتونه از خودش دفاع کنه ، میتونه جیغ و داد کنه ، میتونه حمله کنه و بزنه اون طرف رو . برای همین دیگه خطری نداره برات . البته برای اینکه راحت تر باشی وقت هایه خلوت یا مطب هایی که جای پرتی هستن نرو . همین که بدونی که اتاق پر از آدم اون بیرونه بهت حس امنیت میده تا وقتی که فکر کنی خودتی و دکتر تک و تنها 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2740
نه من معمولا تنها میرم چون بچه کوچیک دارم ، محیط مطب دکترا هم امکان مریض شدن زیاده توش ، برای همین ب ...

با بچه کوچیک خیلی سخته خدایی .....اینجایی که میخوام برم نه خلوت و پرت نیس خداروشکر 

هرچی پیر تر میشن بدتر میشن چرا این مرد ها

همشون اینجور نیستن . انصافا اونقدر پیر خوب  دیدم . با ادب آقا

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین .