2737
2739
عنوان

تا حالا خواستگار نداشتم😭😭

147 بازدید | 15 پست

دلیلشم میدونم چیه اینکه تنها جاهایی که میرم خونه مادربزرگامه و فامیلای دور منو بچه بودم دیدن و زیاد رفت و امد نداریم 

اصن فامیلامون پسر همسن من نداره 

از هر کی میپرسم از 15 سالگی یا حتی کمتر خواستگار داشته

تاحالا هیچ کسی عاشق من نشده

چیکار کنم 17سالمه نگید سنت کمه چون لااقل تو این سن یدونه باید بیاد من ازدواج کردنو دوس ندارم ولی دوسم ندارم تنها بمونم 

هنوز قطعی نیست ولی به احتمال زیاد میرم حوزه علمیه اونجا هم که همه دخترن یعنی من هیچ وقت ازدواج نمبکنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

وگرنه من انتظار ندارم تا ۲۷  سالگی خواستگاری برام بیاد. تاحالا بهش فکرم نکردم چرا ندارم. 😐😂😂😂

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
بیا واسه داداشم بگیرمت

تو برو دندون پزشک پیدا کن برا داداشت

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2738

عزیزم منم قبل همسرم زیاد خواستگار نداشتم ولی دخترای خونگیو زیادی دیدم که خواستگارای زیادی داشتن الکی الان این قضیه رو خیلی بولد نکن برای خودت تازه من باهمسرم دوست بودم خواستگار نبود 

کی کفته تا 17سالکی حتما همه یدونه داشتن چه حرفای مسخره میزنیا حالا خواستکار داشتنم بدرد نمیخوره خواستکار خوب داشتن ملاکه یکیه هزارتا داره اخرم خوشبخت نمیسه یکبه بدونه خپاستکار براش میاد همونم خوبه

مامانم ۲۳ ازدواج کرد 

خالم 19

زن داییم20 

و.....  

بیشتر این سن ازدواج میکنن

اصلا شنیدم از 15 خواستگار میاد ناراحت شدم 

مجرد 39 ساله هم طرافمون هست اخه2تا یکیشون خیلی خواستگار داره ولی نمیخواد 

یکیشون زیاد نداره شایدم نداشته نمیدونم چون انگار میخواسته ازدواج کنه

منم از ۱۸ ب بعد داشتم ولی اصلا دلم نمیخاس ازدواج کنم 

میاد صبر داشته باش بعد بقول خودت 

جای زیادی نمیری از کجا بایسی ببینن

من خودم قبلا زیاد بیرون نمیرفتم بعضیا محله مون منو نمیشناختن