2733
2734
عنوان

خیانت

122 بازدید | 9 پست

من خیلی وقته میدونم بابام با یه زنی تو رابطست اتفاقی و تو سن خیلی کم فهمیدم و میدونم اون زن هم متاهله و یه دختر تقریبا هم سن من داره و هر چی واسه من میخرید واسه اون دختره هم میخریده 

ولی تا بحال به هیچکسی اینو نگفتم و مامانم هم اصلا خبر نداره   یکبار هم چت های خصوصی شونو خوندم ولی چون عجله داشتم مدرکی جمع نکردم 

بنظرم مامانم حق داره اینو بدونه ولی میترسم ازینکه خودم بهش بگم نمیخوام بعدا هر اتفاقی ک افتاد همه از چشم من ببینن..

فقط الان دو دلم که بگم بهتره یا نه؟!

💓 Be Lovely 💓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یبار دیدم ی پیام تو گوشی بابام ولی هیچوقت نگفتم به مامانم

منطقی باش و بدون جبهه گرفتن به حرفام فکر کن قشنگم🙃💚🧡در حال تبدیل شدن به دختر رویاهام🤭منتظرم باش منِ آینده تلاش میکنم بهت برسم❤
2731

پدرت بسیار کار اشتباهی انجام داده و غیر قابل بخشش اما به جای اینکه زندگیشون و خراب کنی با خودت پدرت صحبت کن که دیگه این کار و ادامه نده 

ساختن یه زندگی بهتره تا خراب کردنش

آن‌کس‌که‌نداند‌و‌نخواهد‌که‌بداند/حیف‌است‌چنین‌جانوری‌زنده‌بماند #منشی_نفر_بعدی
پدرت بسیار کار اشتباهی انجام داده و غیر قابل بخشش اما به جای اینکه زندگیشون و خراب کنی با خودت پدرت ...

نمیدونم بعدا چه کامنت هایی اینجا میزارن ، اما اگه کسی گفت بگو اینکار و نکن جون حرف زدن واسه کسی هزینه ای نداره و صدمه ای نمیبینه 

مثلا به کسی که پرسیده با قرص خودمو بکشم یا از بلندی بپرم هر کدوم و انتخاب کنی تهش مرگه اون طرفه 

پس راهکاری بده که ختم بخیر بشه 

آن‌کس‌که‌نداند‌و‌نخواهد‌که‌بداند/حیف‌است‌چنین‌جانوری‌زنده‌بماند #منشی_نفر_بعدی
2740

باباتو تهدید کن کنار نزاشت به مامانت بگو

البته همه به صورت ناشناس نزار بفهمن تو میدونی 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی