2733
2734

یه حرفایی بم زده اخیرا تو دعواها که سنگو خورد میکنه

میگ من هیچ وقت نمیخام از تویی ک نماز روزه نمیگیری بچه دار بشم هیچ وقت

بازم بماند چه فحشایی ب پدرم داد خانوادم

چه حرفای بدی ب خودم زد

میخام یه کار کنم طلاقم بده اون افدام کنه

بنظرتون چ کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی میدونه تو اهل نماز و روزه نیستی پس چرا اومد خواستگاریت! باید اون موقع چشمهاشو باز می‌کرد که الان دعوات نکنه، یا اینکه با لحن بهتری بهت بگه ...

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2742
وقتی میدونه تو اهل نماز و روزه نیستی پس چرا اومد خواستگاریت! باید اون موقع چشمهاشو باز می‌کرد که الا ...

میگ فک میکردم درست میشی

من حتی چادریم نبودم بماند

وقتی مهمون میاد باید تو خونم چادر سرکنم

الان بم میگ بی ذات

2740

ای بابا 

هنوز یک ماه نشده به طلاق فکر میکنی؟ 

کوتاه بیا 

طلاق گرفتن اونقدرها هم که فکر میکنی اسون نیست

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 

مردا فرقی باهم ندارن بجز در اخلاق سعی کنید کنار بیاید چون باور کنید تنها کسی که در آخر برا شما دل میسوزونه همسر شماست 

من خودم وکیل هستم پرونده خانواده زیادی داشتم بعد از طلاق آسیب زیادی می‌بینید پس سعی کنید درستش کنید و آخرین راه رو بزارید برا طلاق سریع به طلاق فکر نکید

2706