2737
2734

طی ۱ ساعت گذشته ۳ بار برگردونده از صبح هرچی خورده بوده ، داره خوابش می بره الان

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول اینکه اگه مطمئنی سرش خدایی نکرده جایی نخورده شربت اندانسترون یا قطره متوکلو پرامید نصف وزن بده نیم ساعت بعد یه غذای خیلی سبک مثل ماست ونون یا چای شیرین و پنیر بده بهش اگه بالا نیاورد هیچ اگه دوباره استفراغ کرد ببر دکتر همچنین اگه علائم دیگه مثل تب و اسهال  اینا داشت حتما دکتر ببر

اول اینکه اگه مطمئنی سرش خدایی نکرده جایی نخورده شربت اندانسترون یا قطره متوکلو پرامید نصف وزن بده ن ...

سرش به جایی نخورده ولی حالت سرماخوردگی داره ، یک برش کمپوت خونگی تازه بهش دادم سیب ، اونم بالا اورد

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
سرش به جایی نخورده ولی حالت سرماخوردگی داره ، یک برش کمپوت خونگی تازه بهش دادم سیب ، اونم بالا اورد

خب پس ویروسه دارویی که گفتم رو داری؟اگه نداری حتما درمانگاه ببر بی‌حال میشه استفراغ خیلی بده

2738
خب پس ویروسه دارویی که گفتم رو داری؟اگه نداری حتما درمانگاه ببر بی‌حال میشه استفراغ خیلی بده

کودکشو ندارم، قرصشو دارم ، همسرم شیفته بهش زنگ زدم بیاد

کودکشو ندارم، قرصشو دارم ، همسرم شیفته بهش زنگ زدم بیاد

عیب نداره عزیزم یه دکتر ببر انشالله  خوب میشه،منم پسرم سرماخورده امروز برا سرفه هاش دوباره بردم دکتر 

بچه آن دیگه تا بزرگ شن ما رو پیر میکنن

عیب نداره عزیزم یه دکتر ببر انشالله  خوب میشه،منم پسرم سرماخورده امروز برا سرفه هاش دوباره بردم ...

واقعا...ممنونم