2737
2734
عنوان

تحمل شوهرمو ندارم

122 بازدید | 8 پست

بچه ها فکر کنم افسردگی داره از هیچ جمعی خوشش نمیاد. با هرکس بریم ایراد میگیره میگه فامیل و اشنا نیان باهامون تفربح فقط خودمون منم تنها بهم خوش نمیگذرع. اگرم با جمع بریم اول تا اخر استرس اینو دارم ک نکنع بهش خوش نگذره. اول همه هم برمیگردیم امروز تفریح بودیم همه نشسته بودن هفت خانواده بودیم فقط ما برگشتیم سریع انقذر دلم میخواست منم مثل اونا بمونم و انقدر حسرت به رابطه صمیمانه اون خانواده و زن شوهرا ک مثل رفیق بودن خوردم که دلم میخواد از شانس و اقبالم بمیرم. کاش منم یه همدم و رفیف دلشتم نه یه شوهر دیونه

ای بابا بهش بگو خب😐

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس رفیقش باش ببین مشکلش چیه

من رفیقشم ولی اون باهام بده یعنی خوذش میگه خیلی دوسم داره و برام گریه میکنه اما اذیتم میکنه اون زندگی ک میخواستم برام فراهم نیست زندگیم فقط شده استرس و افسردگی دیگه باهمه قطع ارتباط کردم از تنهایی خسته شدم بخدا

2740