2737
2734
عنوان

متخصصان رابطه

115 بازدید | 13 پست

میهش کمکم کنید. 

من حدود یه سال پیش یه اقایی رو تو دانشگاه دیدم و دوتامون از هم خوشمون اومد. 

بعد از یکسال بهم پیام دادیم و قرار اول رفتیم باهم کافه. 

گفته دوست دارم و با تو خوشبختم و بخاطر شرایط بیماری پدرم تو اون یکسال جلو نیومدم. 

همه چی تا اینجا اوکی 

اما فالوراش بیشترشون دخترن و امروز دیدم همکلاسی منو فالو کرده. 

حالا قرار بود بریم کافه بازی تا بازی کنیم دوشنبه. میخوام بهش بگم یه کافه دیگه بریم تا باهاتون حرف بزنم و ادامشو پایین میگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگو تا نگی ک نمیدونه ت ذهن ت ک نیس

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2731
2738

خب بهش بگو خوشم نمیاد

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
همه فالوراب منم پسرن ولی با هیچ کدوم نیستم 

تو دختری. خیلی فرق داره منم تک و توک دارم فالور پسر. اما پسرا تا دخترا ری اکشن نشون بدن و اینا باهاشون حرف میزنن و... 

الان آن بشه بهش میگم میشه به جای دوشنبه فردا یا یکشنبه بریم من باهاتون حرف دارم.  بنظرت خوبه؟& ...

اگ برای شما مشکلی نیس شما هم موافق باشید فردا یا پسفردا همدگ رو ببینیم چون من باهاتون حرف دارم ک مهمه

قرار دوشنبه نگو خودش پرسید بگو 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
ممنونم از کمکت 🌹

قربونت امیدوارم حل بشه کنار همدگ خوشبخت بشین🌱💙