2737
2739

بچه ها سلام. خانوادم انقدر به شوهرم خوبی میکنند و احترام میگیرند دیگه شورشو دراوردن. مادرم فقط غذاهایی که این دوست داره میپزه پدرم تا این نیاد غذا نمیخوره واقعا خوبی بیش از حد میکنند انقدر که فکر میکنه وظیفشونه. جوریکه روانی شده شوهرم اذیتم میکنه من حس میکنم از رفتار خانوادمه که این انقدر منو اذیت میکنه. امروز رفتیم طبیعت چادر مسافرتی فراموش شده بود شوهرم تفریحو کرد کوفت زهرمارم از وقتی رفتیم تا برگشتیم. انقد غر زد انقد گریه کردم دلم میخواد از دستش خودمو اتیش بزنم متنفرم ازش من بدبخت بدشانس اول همه برگشتم خونه همه اونجا موندن تا اخر شب تفریح منم دلم میخواد شوهر پایه داشته باشم مثل بقیه .. موقع بذگشت خیلی ب خانوادم حرف زد و توهین کرد منم صداشو ضبط کردم. بنظرتون برا مامانم اینا بذارمش که دیگه انقد خودشونو براش کوچیک نکنن؟ اینم انقد پررو نشه اخه وقتی بی‌محلش کنی خیلی اخلاقش خوبه

از قدیم گفتن خوبی که از حد بگذرد نادان گمان بد برد

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اشتباه اکثرمون همینه 

یه سری ها رو اینقدر بالا می‌بریم که دیگه دست خودمونم بهش نمیرسه

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

بنظرم برای خودش بفرست بگو یکبار دیگه به خانوادم بی احترامی کنی زنگ میزنم بیان و این ویس براشون میزارم 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2740

اینکه بخوای صداش رو ظبط کنی و بذاری  برای خانوادت خیلی کار زشتی هست خانوادت اشتباه نکردن خوبی کردن و احترام گذاشتن 

شوهرت قدر محبت و نمیدونه و جوگیر میشه 

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔

حتما بزارش

گاهی اوقات خیلیا لیاقت خوبی ندارن

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
2706