2733
2734
عنوان

حس ششمی بقیه تاپیکا میره برای من نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جونم

شما گفتین همه چیو میگین میشه بگین🥺اخر من با اون چی میشه:)ارشد کوفتیم چی میشه روانشناسی میخونم 😔

اوه سلام نمیدونم کی هستی اما اگه حالت خوب نیست یه صلوات برای شهید مصطفی صدرزاده بفرست(حتی اگه بهش اعتقاد نداری🎈)
2731
شما گفتین همه چیو میگین میشه بگین🥺اخر من با اون چی میشه:)ارشد کوفتیم چی میشه روانشناسی میخونم 😔

رابطتت با اون به جاهای خوبی میرسه و اگر دوری و سکوت بینتون به وجود اومده از بین میره 

اره روانشناسی میخونی 

رابطتت با اون به جاهای خوبی میرسه و اگر دوری و سکوت بینتون به وجود اومده از بین میره  اره روان ...

🥺روانشناسی بالینی قبول میشم؟

اوه سلام نمیدونم کی هستی اما اگه حالت خوب نیست یه صلوات برای شهید مصطفی صدرزاده بفرست(حتی اگه بهش اعتقاد نداری🎈)
رابطتت با اون به جاهای خوبی میرسه و اگر دوری و سکوت بینتون به وجود اومده از بین میره  اره روان ...

میشه لطفا هرچی راجبم حس کردین بگین💔:)تاپیکمو قفل میکنم کسی اذیتتون نکنه مثل کاربر قدیمی:))))))✨

توردخدا  بحق این وقت جواب منم بده

من کی عقدمیکنم؟؟

مرتضی خوشبخته؟به منم حسی داره؟؟

2740
۸۰ درصد بله امیدتو از دست نده 

منو میگی لطفا؟

فقط ترخدا بگو نظرت رتبه امسالم زیر پونزده هزار در می یاد و خانواده ام اجازه میدن پشت کنکور بمونم؟

لطفا این دوتارو بگو🥺❤️

سلام عزیزم ، میشه سوال منو جواب بدید🥺 من یک خواستگاری دارم که از طریق واسطه اقدام کردن و شماره گرفتن ( بعد از چند سری که واسطه بیان کرد ) اما هنوز زنگ نزدن ، شما فکر میکنید زنگ میزنن؟ ازدواجم رو چه زمانی حس میکنید؟؟