2737
2734
عنوان

خودم اینجا و دلم پیش خانوادمه 😭😭

173 بازدید | 20 پست

تمااااااااام خانوادم دسته جمعی رفتن سفر و من تک و تنها با یه شوهر زبون نفهم که هر روز با توقعات زیادش دعوا راه میندازه موندم تو شهرمون 

الانم دختر خالم بهم زنگ زد گفت گفت جات خالیه و از این‌حرفا دلم قد دنیا گرفته اخه چرا من نباید توی تعطیلات عید پیش خانوادم باشم.......

نرفتم چون شوهرم نیومد هرچی هم خودم و خانوادم بهش اصرار کردیم فایده نداشت 

کلا از سفر خوشش نمیاد منم باید به پاش بسوزم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوب نیاد شما چرا نرفتی؟تااخر عمرت میخوای بشینی خونه چون ایشون سفر دوست نداره؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

خدا صبرت بده، بگو تو خوشت نمیاد من خوشم میاد، خودش نمیره، کاری به تو هم نداشته باشه حداقل

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2740
خودت میرفتی  نیازی نیست به پاش بسوزی

با جیب خالی نمیشه رفت که..

من همیشه خودم کار کردم دستم تو جیب خودم بوده اما این‌ماه گوشیمو عوض کردم دیگه هیچی پول برام نمونده بهشم گفتم پول بده خودم برم گفت ندارم منم روم نشد به خانوادم چیزی بگم نرفتم...

دستم خالی بود بهم پول نداد که باهاشوم برم 

این دیگه خیلی پررو و بی ادبه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706