2737
2739
عنوان

عیدی مادرشوهرم به عروسا

205 بازدید | 3 پست

ببخشبد اگه طولانیه خانما من پدرشوهرم یکساله فوت شده خرج مادرشوهرم باماس بااینکه ما اخرین بچه ایم ووضع مالی انچنانی نداریم مستاجریم بقیه بچه ها پدرشوهرم خونه همه چی داده حالا بگذریم دیدم مادرشوهرم یه جوراب داد بمن یه جوراب به شوهرم با صدتومن پول یکم یکه خوردم دیدم گف اره برادرشوهرت گفته عروسا غریبن چرا به اونا میدی به پسرات بده😳اینقد بذم اومد از حرف برادرشوهرم راستش برادرشوهرم خانواده زنش خیلی بلا سرش اوردن سرش کلاه گذاشتن کتکش زدن دل خوشی نداره هردفعه میاد به مادرشوهرم میگه چه پسرایی تربیت کردی برادر زن من اینجوره اهل زنو زندگی نیس فلانه زن من پا نمیشه صبحونه به بچه بده من میدم باجناقم اصن نمیدونم مدرسه بچه کجاس من دیروز عصبانی شدم گفتم اگه برادرت خانواده زنشو زنش پلشتن بما ۴تا جاریا ربطی نداره ماهم خونواده دار هستیم هم خودمون زن زندگی  چیه هی میاد از خودشو شما داداشا تعریف میکنه مگه ما عروسا خیلی پدرسوخته هستیم شما فرشته این اینم بگم جاریم خیلی باسیاسته باهمین سیاستش پدرشو با شوهرش اشتی داده خیلی هفت خطه دیروز جاریام ناراحت شدن از عیدی مادرشوهرمو حرف برادرشوهرم امروز صبح مادرشوهرم گف از سال بعد برای عروسا ظرف میخرم امسال فلانی گف اینکارو کن اصن چرا میگن عروس غریبس مادر منم عروسو داماد داره هیچوقت نشنیدم این حرفو بزنه مادرشوهرم گف تو ناراحت شدی گفتم نه چون بابا فوت کرده شما اصن ندی هم اشکالی نداره ولی واقعیتش از حرفای برادرشوهرم حرصی شدم میخوام جوابشو حتمن بدم

مادرشوهر ما هم با ما زندگی می کنه کل زحمتش با ماست .‌یه قرون هم به هیچکدوممون نمیده . انتظار داره ما بهش عیدی بدیم . عیدی هم می دیم باز اونو هم می گه کم دادین . یعتنی تحفس تحفه که گیر ما اومده

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

من برادرم تازه فوت شده ۲۶ روزه ۵ روزه مادر شوهرم یه تونیک برام خریده ولی بهم نمیده همش صداشون رو میشنوم که میگن این تونیک فلانیه 

دوتا بود گذاشت دوتاشو جلو دخترش تا اول اون انتخابکنه  بعد اون یکی رو بده به من دخترشم انتخاب ورد ولی بازم به من نداد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من برادرم تازه فوت شده ۲۶ روزه ۵ روزه مادر شوهرم یه تونیک برام خریده ولی بهم نمیده همش صداشون رو میش ...

خب منتظره چهل برادر خدابیامرزت بشه بعد بده بهت ک مشکیت رو در بیاری الان زوده اگه بده 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2742