2733
2734
عنوان

شوهرم با رفتاراش خسته ام کرده

207 بازدید | 16 پست

سلام شوهر من خیلی رفت و آمدی ولی من نیستم .روز اول عید رفتیم خونه مامانم بعد به ساعت گفت پاشو بریم امروز رفتیم خونه خاله اش افطاری دعوت بودیم یه تعداد زیادی بودیم همه ۹ اومدند ما ار ۶ رفتیم نشستیم بعد پسر کوچیکم از سگ صابخونه میترسید مدام گفتم پاشو بلند نشد آخر سر سگشون پای پسر من و گاز کرد زخم و کبود شد .چند وقت پیش هم عقد دختر خاله اش بود باغ کرایه کرده بودند جشن که تموم شد گفتم شب و نمونیم ولی موند و بچه ها رفتند استخر و دو هفنه مریص بودند .الانم خودسر واسه شنبه شام حدود ۳۰ نفر مهمون دعوت کرده نمیدونم چه غلطی کنم به خدا .هر سال عید ما مشکل داریم باهم   

سالی یکی دوبار چیزی نیس. بخاطر همسرت یک‌کم سختی تحمل کنی اشکال ندارع عزیزم

۱۴۰۱/۱/۱۰   امروز صدای قلب کوچولوشو شنیدم. بهترین حس دنیا😍 دعا کنین بمونه برام💚 از سقط متنفرم دیگه نمیخام تجربه ش کنم😢 انشالله خدا برای همه ی اونایی که منتظرنی نی هستن معجزه کنه. آمین💋💚💜💙💛۱۴۰۱/۲/۱۷  امروز رفتم سونوی ان تی....گف نی نی م دخمله😍خدایا ازت ممنونم که هوامو داری💄💅👠👗👸💗۱۴۰۱/۲/۲۲ امروز دکتر گف چون توی فامیلتون مشکل ژنتیک دارین حتما برا نی نی ت ازمایش سلفری بده. هزینه ش خیلی زیاده. فقط خداکنه بچه م سالم باشه😢۱۴۰۱/۳/۷هنوز جواب سلفریم نیومده جون به لبم کرده این آزمایشگاه. 😕اگه به لطف خدا سالم باشه میخام به خانواده همسرم بگم که باردارم. 😐۱۴۰۱/۳/۸امروز جواب آزمایش سلفریم اومد. خداروشکر بچه م سالمه😍😍از خوشحالی به مرز سکته رسیدم😜💃۱۴۰۱/۳/۲۸امروز بدترین روز زندگیمه حس میکنم کیسه آبم پاره شده. نصف شب که شوهرم بیاد میرم زایشگاه براچکاپ.....خدایا دخترمو از تو میخام فقط😭😭۱۴۰۱/۳/۲۹خدایاشکرت مشکلی نبودـ ترشحاتم مال کیستی هست که تو تخمدون چپم رشد کردهـ .بچه م سالمه....عاشقتم خدای خوبم😍😍😘😘1401/6/27امروز 32هفته م رفتم واسه وزن نی نی .دکترگف وزنش کمه 1600.شایدم صد گرم کمتر یک هفته هم کمتر از سن بارداریمه😓🥲کیست توی تخمدانمم خیلی بزرگ شده همش آبه خدا کنه نترکه برام شر درست نکنه🥺🥺وضعیت بچه مم بریچ هست فعلا سزارین پیش رومه😑خدایا امروزم دلم گرفته دخترمو مثل همیشه میسپارم به خدت. 💚التماس دعا مامانای مهربون نی نی سایت💚1401/7/21بلخره نی نی من امروز شش روزه شده. با وزن 1900تو هفته سی و پنجم بارداری دنیا اومد.....متاسفانه مسمومیت حاملگی دچار شدم و با فشار20اورژانسی سزارین شدم‌‌....خیلی خیلی ریزه.یک‌کم هم وزن ازدست داده. خدایا کمکم کن دختر نازمو بسلامت بزرگش کنم و این روزای سخت تموم بشه❤️اینم از خاطرات تلخ و شیرین بارداری من.🌷🌷🌷🌷💚وزن یکماهگی2400🧡وزن دوماهگی3600💙وزن چهارماهگی5100♥️وزن شش ماهگی 6200🩵وزن نه ماهگی 7200🩷وزن یکسالگی۸۵۰۰😍😍۱۴۰۲/۷/۱۵اولین تولدت مبارک عشقم🎉🎉🎉🎉وزن 16ماهگی 9500💚وزن۱۸ماهگی ۱۰

خیلی ببخشید ولی واقعااااا چه صبری داری😑😑

پس تو چی‌گفتی؟

بگو من ک غذا درست نمیکنم خودت برو از رستوران بخر بیار بده بخورن

منمننکننمیتونیبخونیش😂. چرا باید غصه ی دنیارو بخوریم؟👇🏻 دنیایی که همش اشتباهیه! کولر گازی با برق کار میکنه! ارّه ی برقی با بنزین! خواجوی کرمانی مالِ شیرازه، صائب تبریزی در اصفهانه، اونوقت ستار همدانی مالِ تبریز!! هفت تیر، شش تا گلوله داره، هزار پا شصت تا پا! هیچ عطاری، عطر نمیفروشه و هیچ قهوه خانه ای قهوه! تازه هیچکس در دنیا، چایی رو با قاشق چای خوری نمیخوره! چای سبز، زرده! چای سیاه، قرمز! جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، آچار فرانسه مالِ انگلیسه!! تازه سه تار هم چهارتا سیم داره!😂 خب اینا که همش اشتباهیه! چرا باید غصه ی دنیای اشتباهی رو بخوریم؟. اسم و پروفایلم فانه😂🥲، فقط برای اینکه تویی که اسم و پروفایلم رو دیدی، لبخند روی لبت بیاد و یاد قدیما بیوفتی❤️.در سکوت شب، خانه زد فریاد اما تو نشنیدی:)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سالی یکی دوبار چیزی نیس. بخاطر همسرت یک‌کم سختی تحمل کنی اشکال ندارع عزیزم

به خدا این مدت عذاب آوره اگه باعث صدمه و آسیب نشه مهم نیست ولی وقتی میریم مهمونی کلا بی خیال ما میشه کلا دیگه حواسش نیست

2738

یک ادم درون گرا با برون گرا ازدواج کرده

فقط بهت بگم پسر تو تا اخر عمرش با ترسش از سگ کنار نمیاد 

البته طفلکی حقم داره

اسی من بودم اسنپ‌میگرفتم بچه را برمیداشتم میرفتم خونه

میزاشتم تا هر وقت میخاد بمونه

اگر گازش میگرفت که قیامت میکردم 

تو چقدر صبوری

به نظرم خیلی قاطعانه و جدی بهش بگو در خصوص معاشرت باید با توافق جفت مون باشه سر ساعت و همه چیزش 

وگرنه من طبق صلاح دید خودم رفتار میکنم و این کارم بکن 

۲ بار مهمونی کنسل کنی

یا ول کنی بری و اون بمونه و حوضش

۲ بار وسط مهمونی بچه را برداری بری خونه میفهمه که هر چیزی یک حدی داره 

حالا که انقدر جوگیره بگو از بیرون غذابگیره

یه عالنه پولش میشه از جیبمو میره .مجبورم درست کنم .عاشق رفت و آمدهای الکیه .هر جا هم میره یه تایم زیادی میشینی فقط هم میگه و میخنده زن و بچه براش ممهم نیستند اصلا

چی میشه عیده دیگه راه بیا باهاش بچه هم مریض میشه هم بازی می‌کنه هم ممکنه جاییش زخم بشه گریه کنه عیب ...

نمیتونم به خدا کشش ندارم آخه وقتی مریض میشن کل نشکلاتشون با من .خودش یه دکتر نمیبره

نمیتونم به خدا کشش ندارم آخه وقتی مریض میشن کل نشکلاتشون با من .خودش یه دکتر نمیبره

من حتی برا خودم و بچمم تنهایی یه شکلاتم نمیخرم

باید شوهرم بیاد و کارای مارو انجام بده  از اول اینجوری باید عادت می‌دادید

یک ادم درون گرا با برون گرا ازدواج کرده فقط بهت بگم پسر تو تا اخر عمرش با ترسش از سگ کنار نمیاد& ...

به خدا بچم از ترسش فقط گریه میکرد تازه سر من داد میزنه که چرا اینقدر حساسیت نشون میدی امشب باهاش دعوا کردم داد و بیداد فردا هم میرم خونه مامانم دو روز میمونم تا حالش جا بیاد .به خدا از آبروریزیش میترسیدم وگرنه واسه مهمونی شنبه میگفتم نیستم و قهر میکردم و میرفتم.دوست ندارم حرفم نقل دهن‌مردم بشه .

2706