2733
2739
عنوان

کی از دیابت سردر میاره بیاد

141 بازدید | 33 پست

طبیعیه همسرم تو ۷ماه۱۴ کیلو کم کرده،؟

همش وزنش کم میشد چکاپ کامل کرد قندش بالا بود دکتر بهش قرص متفورمین داد.همچنان وزنش داره کمتر میشه و پرهیزم میکنه از شیرینی جات...

چی بخوره ک انقدر وزنش کم نشه 

بیش از حد لاغر شده

کارم فقط شده غصه

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚

دیابت داره.باید کنترل بشه. 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اولین کار اینه یه دستگاه تست قند خون بخرید براش ترجیحا مارک 01

دوم اگه اینستا داره عضو انجمن گابریک بشه و کامل دوره های آموزشی بره

ورزش فراموش نشه

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
دیابت داره.باید کنترل بشه. 

با اینک میخوره مجدد ازمایش داد ناشتا ۲۳۰ بود

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚
2740
آبم زیاد میخوره؟؟؟؟دستشوییم میره؟؟؟

قبل قرصا اینطور بود،الان ک میخوره نه دیگ نداره

درست میشه چون متفورمین ۲ ماه اول لاغر میکنه

یعنی بعدش دیگ کم نمیشه؟

قبل قرصا اینطور بود،الان ک میخوره نه دیگ نداره

خوب بعد قرصا آزمایش داد ببینه چنده؟؟؟؟اشتهاش خوبه؟؟؟؟

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
متفورمین خودش لاغر کننده اس دختر.....اره طبیعیه....باید قندش کنترل بشه

چقدر بده قند بخدا انقدر مراعات

باز ازمایش داده قند ناشتا۲۳۵

ب متخصص غدد مراجعه کنند و در صورت لزوم از انسولین تجویز شده استفاده کنن

باشه خیلی ممنون.الان با اینک قرص میخورن باید برنج و ماکارانی رو هم خیلی کم بخوره درسته؟

2706