2733
2739
عنوان

بعد از زایمان باز هم همسرتون همونقدر دوست تون داشت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 41 پست
چه سخت.... دلیل افسردگی من شرایط پسرم بعد تولد بود. هنوزم اذیت داره و من میترسم واسه دومی اقدام کن ...

عزیزم 

چند سالش شده پسرت؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خیلی بعد زایمان هوامو داشت الان خیلی بیشترم دوستم داره

خدا کنه شوهر منم هوامو داشته باشه

آرزومه 

همش‌میگم کار به این راحتی....به خدا دو تا عزیزم ،عشقم بگه من چیزی نمیخوام ازش اصلا کمک هم نده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۶سالشه گلم امسال میره کلاس اول به امید خدا

خب از نظر سنی که فاصله خوبیه...دیگه بسته به شرایط روحی و جسمی خودت تصمیم بگیر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
میدونی بعد زایمان علاقه ای به رابطه نداشتم.همسرمم اینقدر باهام بد رفتار بود که حالم بهم می‌خورد بیاد ...

منم بعد زایمان اولم خیلی خیلی سرد بودم رفتم دکتر بهم گفت بعد زایمان آدم تا یه مدت همینجوره باید گرمیجات زیاد بخوری زیاد یعنی خییییلی زیاااااد بخوری مثلا تا پنج شش ماه هرروز چندتا دونه خرما بخور چندقاشق عسل بخور گردو مغزیجات اینا خیلی بخور و یه چیز خیلی مهم که دکتر به من گفت اصلا ماست و دوغ نخور چون خیلی سرده شربت گلاب و زعفرون هم زیاد بخور گریه هات دلیلش افسردگی بعد زایمان بوده چاره ش با غذاهای گرم حل میشه

منم بعد زایمان اولم خیلی خیلی سرد بودم رفتم دکتر بهم گفت بعد زایمان آدم تا یه مدت همینجوره باید گرمی ...

چشم سعی میکنم

دعا کن برام

خیلی روزای سختی گذروندم باز تکرار نشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا کنه شوهر منم هوامو داشته باشه آرزومه  همش‌میگم کار به این راحتی....به خدا دو تا عزیزم ،عش ...

عزیزم چرا از الان استرس الکی میدی به خودت واسه چیزی که هنوز نشده و انشالله قرار نیس بشه ،با روحیه برو جلو انشالله نی نی صحیح و سالم میاد بغلت و همسرتم بیشتر عاشقت میشه

خب از نظر سنی که فاصله خوبیه...دیگه بسته به شرایط روحی و جسمی خودت تصمیم بگیر

من عاشق بچه م عزیزم خودمم تک فرزندم

مادر و مادر شوهرم و خواهر شوهرمم کمکم خواهند کرد.

همسرمم مرد خوبیه و همیشه کنارمه. 

وضعیت مالی هم قابل قبوله.

اما به قرآن یاد پسرم میفتم دلم میلرزه....

هیچ لذتی از بزرگ کردنش نبردم فقط استرس کشیدم و پیر شدم.

من عاشق بچه م عزیزم خودمم تک فرزندم مادر و مادر شوهرم و خواهر شوهرمم کمکم خواهند کرد. همسرمم مرد خ ...

اخ چرا پس ؟ مگه چی شد ؟ 

منم پسر دومم از اول که بستری شد بخاطر ریه و بعدشم وزن نگرفتن و رشد نکردن و ... الان ۲ ساله بیشتر زمانم صرف غذا دادن بهش میشه اما بازم سوءتغذیه داره ... به قول شما پیر شدم 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
اخ چرا پس ؟ مگه چی شد ؟  منم پسر دومم از اول که بستری شد بخاطر ریه و بعدشم وزن نگرفتن و رشد نک ...

پسر من به خاطر زردی بستری شد

بعدشم چون شیرم کم بود شیرخشک دادم و شیر خودم زیاد نشد و شیرخشکی شد و خیلی ناراحت بودم که چرا شیر خودمو نمیخوره

مشکل تیروئید نوزادی داشت الان بعد ۵ سالگی خوب شد خداروشکر اما خب ۵سال دائم تحت نظر بود اوایل هر ۴ماه بعد هر شش ماه آزمایش خون و چکاپ خیلی اذیت شدم.

بعدشم تأخیر گفتار داشت.

میترسم دومی هم اینقدر سخت بزرگ بشه