2737
2739
عنوان

داماد پرو بیاین بگم دلم خالی بشه

140 بازدید | 7 پست

شوهر خواهرم دو ساله ازدواج کردن آبجیم دختر آخر بود هر چقدر تونست برای خودش جهیزیه برد و خونه هم خرید برا خودش خانواده شوهرش به زور یه عروسی براش گرفتن الان شوهرش هر وقت میاد برای من و دو تا ابجیم کلاس میزاره و ما رو کمتر از خودش میبینه عفریته الاف انگار خونه زندگی رو خودش درست کرده ،!!!!

جالب تر اینکه منو ابجیم از شوهرامون جدا شدیم و بابای همین دامادمون گفته آبجیات که همه سطح پایین هستن(سطح پایین نیستیم نسبت به این ابجیم پایین تر شدیم به خاطر جهیزیه فول و خونه ایی که برده و کلی پول و طلا موقع عروسی ) اینقدر عصبانیم که خونم جوش امده چرا بعضی آدما اینقدر نمک نشناس هستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرت زن گرفته ؟

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
2742
اکی ولی اینا ادمای درستی بودن به خواهرای عروسشون نمیگفتن سطح پایین مشخصه خواهرت گند زدع با انتخابش ...

دقیقاً گند زد بدتر اینکه هر چی میگن اصلا جوابشون رو نمیده صد بار گفتم همه چیز مال تو هست تو بردی شوهرت دو قرون ندارع خانواده شوهرت اندازه یه میلیون بهت قرض نمیدن بمونی چرا همیشه سکوت می‌کنی ولی انگار نه انگار شوهرشم اینقدر شالاتانه هر جا میره میگه خونه من ماشین من با جهیزیه ای که بابام داده  به ما پوز میده !

کاش زن گرفته بود و مثل یه مرد جواب شوهر و خانواده دهن لقش رو میداد نه اینکه فقط سکوت میکنه

مطمعنن تحت فشاره اونم

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
2740