2737
2734
عنوان

درد زایمانم شروع شده

405 بازدید | 24 پست

۳۴هفته و ۳روزم

رحمم یه سانت بازه

امپول ریه رو زدم دو دوز 

سه چهار روز پیش سرم هیوسین زدم برای کنترل درد و انقباض 

آمپول پروژسترون هم زدم

امروز یکمی کار کردم دردای پریودیم دوباره شروع شدن بچه کامل بین پام حس میشه

دکترم گفت یهو دیدی تو خونه زایمان کردی چون دومیه 

بیمارستانم نوار توکوم مثبت بود ولی نوار قلب جنین خوب بود انقباضم ثبت شد

چکار کنم الان میترسم خیلی

دردام فعلا قابل تحمله ولی حرکات جنینم خیلی بی قرار و عصبیه

لگن درد و کمردرد شدیدم دارم🥲

کسی بوده تو این هفته زایمان کرده باشه بچش دستگاه نرفته باشه؟ خیلی کوچولوعه الان‌؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

نمیدونم اطلاع ندارم 🤔بذار بیاد عجله داره

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ینی شما فارغ بشی یه نی نی سایت و باید شیرینی بدی😂

میدونید من از اول بارداریتون کاربریتون رو میشناسم؟ ❤️😍

فقط یه بیت.... اونم اینکه.. شده از درد بخندی که نبارد چشمت!...باورت میشه که من، در این خنده ی پر غصه مهارت دارم؟! ... :/
ینی شما فارغ بشی یه نی نی سایت و باید شیرینی بدی😂 میدونید من از اول بارداریتون کاربریتون رو میشناس ...

عه شیرینی چرا😂😂😂

نه عزیزم چه جالب نمیدونستم 😁😁

فعلا ک عجله داره میخواد بیاد 😁😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
برو بیمارستان بچه ب سلامت میاد میره دستگاه نهایتش

فعلا دردام قابل تحمله ببینم قطع نشد میرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
برو عزیزم تحمل و غیر تحمل نداره بارداری دومه  یا حداقل بگو مامان یا ی آدم وارد بیاد اونجا&nbs ...

میترسم🥲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم خوبی?

سلام ممنونم گلم شکر خدا😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ممنونم گلم شکر خدا😊

منم ۳۶هفتمه و ۲فینگر بازم، شما دردات تاکچاپیش رفت؟

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
منم ۳۶هفتمه و ۲فینگر بازم، شما دردات تاکچاپیش رفت؟

شما بچت دنیا بیاد رسیدس اشکالی نداره ولی بچه من کاملا نارس بود

فعلا با امپول و سرم کنترل میشم منتهی درد و انقباض رو دارم مثل پریودیه و شدیدتررررر میگیره ول میکنه🥲لگنم هم شدیددددد درد میاد یهو وسط راه رفتن قفل میکنم هرجا که باشم و از د رد جیغ میکشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما بچت دنیا بیاد رسیدس اشکالی نداره ولی بچه من کاملا نارس بود فعلا با امپول و سرم کنترل میشم منتهی ...

برای من هیچ کاری نتونستن بکنن فقط آمپول ریه دادن،گفتن سن بارداریت یطوریه نمیتونیم کاری کنیم برات..همین علایم شماروم دارم،توکل برخدا ان شاالله نینیامون سروقت و بموقه بدنیا بیان

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2706