2733
2739
عنوان

چرا همکارم این رفتار ها و داره

137 بازدید | 7 پست

یه سوال دارم ازتون ببینید من یه همکار دارم که ۱ سال از خودم کوچیکتره و مجرده این همکارم زمانی که میخواد با من صحبت کنه به چشمام خیلی زل میزنه یا دقت کردم که زمان هایی که داریم می‌خندیم با همکاران داره به من نگاه می‌کنه از چیزی که خودش میخوره همیشه برای من میاره بعضی وقت ها سر صحبت رو با من باز می‌کنه چون من خیلی خجالتی و تقریبا کم حرفم در مواجه با همکار های پسرم و اینکه مثلا با من خیلی راحت صحبت می‌کنه و یا به شوخی های من همیشه خیلی می‌خنده تو کار ها بهم کمک می‌کنه به نظرتون این همکار می‌تونه رو من کراش داشته باشه 🤕

قطعا کراشه روت عزیزم

اخه مطمئن نیستم می‌دونی مثلا گاهی اوقات یه شوخی های ریزی میزنع گاهی وقتا هم خیلی سرد برخورد می‌کنه ولی چند باز تا حالا دیدم که داشته بهم نگاه میکرده و ببین من دخترم و یکسال بزرگ تر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه مطمئن نیستم می‌دونی مثلا گاهی اوقات یه شوخی های ریزی میزنع گاهی وقتا هم خیلی سرد برخورد می‌کنه و ...

اخه سن واقعا مهم نیست 

این رفتارایی ک داره باهات روت کراشه سرد رفتار کردنشم شاید بخاطر ی سری چیزای دیگه ست 

اخه سن واقعا مهم نیست  این رفتارایی ک داره باهات روت کراشه سرد رفتار کردنشم شاید بخاطر ی سری چ ...

مثلا بیسکوییت خریده برای خودش مثلا دوتاش و خورده میاد میگذاره رو میز میگه این برای شما من دیگه نمی‌خوام یا مثلا یکی از همکار هام داشت بیرون و نگاه میکرذ می‌گفت بابات اومده منم گفتم این کجاش بابای کنه بابای من به این خوش‌تیپی بعد دیدم داره بیرون و نگاه می‌کنه یا مثلا من رفتم بیرون و داشتم برا دوستم دست تکون میدادم دیدم داره نگام می‌کنه و خیلی چیزای دیگه و فرداش دیدم اونم دقیقا رفتار منو با دوستش انجام دادم از دور برای دوستش دست تکون داد 🤕نمی‌دونم کراش روم یانه این قدر رفتار های ضد و نقیض از خودش نشون میده که نمیتونم تو ذهنم تصمیم بگیرم 

در کل سنگین باش و دست نیافتنی تا جذبت بشه

من فقط با همکار های خانم خیلی میگم و میخندم ولی با همکار های آقا خیلی اهل بگو بخند نیستم ولی در کل مهربونم و زمانی که نیستم همه میگن که دلشون برام تنگ میشه 

2738