2737
2734
عنوان

آموزش رانندگی آقایون و خانوما

45 بازدید | 6 پست

خانوما من ۵همین ماه میخام برم ثبت نام کنم واسه گواهینامه.

بچم کوچیکه بهش گفتم کلاسارو نمیتونم بیام حضوری.

گفت برات غیر حضوری ردشون میکنم.

گفت فقط دوتا آزمون داری که اونارو حضوری میدی.

و ۱۲ جلسه آموزش رانندگی یک ساعت و نیمه هم داری که میرم.

تا حالا اینطوری گواهینامه گرفتید؟

آزموناش آسونه؟!

اره من کلاس هارو برام غیر حضوری زد 

اون ۱۲ جلسه رو هم ۶ جلسه ۳ ساعته رفتم چون دوتا بچه شیر زد داشتم گواهینامم گرفتم سخت هم نبود

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۲ جلسه رو ۶ جلسه دو ساعته کردم 

اونا جلسه ها رو هم غیر حضوری اصلا نرفتم برای امتحان کتاب خوندم بار اول قبول شدم .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2742
واقعا؟ آفرین بهت شیر زن. نمونه سوالات آزمونو داد بهت یا کتابو کامل خوندی؟

اره ممنون عزیزم

نمونه سوالات رو مربیم بهم داد خیلی پایه بود

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩
آسون بود امتحانش. یعنی تو یه هفته همشو جمع کردی؟

نه سه چهار ماه طول کشید فکر کنم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️