2733
2739

سلام خانما من پنج هفته رفتم سنو ساک خالی ۵ میلی متری بود ۶ هفته رفتم ۱۳ میلی متر بود و همچنان خالی 

خودم با توجه به اینکه باامپول ازاد سازی و دارو باردار شدم فکر میکنم یک هفته لقاح دیتر از پریودی بودی و تو ۶ هفته در اصل ۵ هفته بودم  اینکه ساک خالیه و تو ی هفته پر نشده نشان از پوچ بودنه؟ و سنو دومی شکمی بود

تو بگو بالایی بخواد...همین

معمولا اگ بارداری پوچ باشه بدن خود ب خود دفع میکنه میفتی ب خون ریزی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تو بگو بالایی بخواد...همین معمولا اگ بارداری پوچ باشه بدن خود ب خود دفع میکنه میفتی ب خون ریزی

روای اول بارداری شیاف استفاده کردمومیترسم بخ خاطر اون اصلا به نریزیم نیوفتم

روای اول بارداری شیاف استفاده کردمومیترسم بخ خاطر اون اصلا به نریزیم نیوفتم

ن ربط داره من هربار خودبخود سقط کردم شیافم قبلش داشتم 

فقط توکل کن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740
کاش بمونه اینقدر حالم بده و استرس دارم که کاش هیچکس این روزا را نبینه

روزای سختیه ...من ۴ تا سقط داشتم 

میفهممت

عزیزم خیلی زود رفتی منم تجربه یک سقط داشتم الان خدارو شکر باردارم ۵هفته هر چی دکترم اصرار کرد قبول نکردم برم سنو کاش شما هم نمی‌رفتین سر به اولم همینجوری ساک خالی بود و اینا کلی استرس کشیدم آخر هم ضربان قلب نداشت کورتاژ کردم دکترم میگه استرس زیاد داشتی اصلا برای بچه خوب نیست استرس بسپار به بالایی منکه فقط سعی میکنم استرس ازم دور کنم شما هم فکر نکن یک هفته دیگه برو سنوایشالله جوجه رو میبینی